pomysł na biznes

Szukasz najlepszego kremu do twarzy? Możesz polecić dobry lakier do paznokci albo salon kosmetyczny? Napisz, Twoja opinia jest ważna!
Jaśo93

pomysł na biznes

Post autor: Jaśo93 »

Cześć, zamierzasz otworzyć biznes ale nie do końca wiesz czy Twój pomysł na biznes ma sens? Według mnie warto zastanowić sie jakimi kanałami komunikacji będziesz pozyskiwać klientów otwierając biznes. Macie w ogóle już jakieś pomysły na biznes czy jeszcze się zastanawiacie?

Awatar użytkownika
monka
Posty: 444
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:05

Re: pomysł na biznes

Post autor: monka »

Jakiś czas temu odkryliśmy coś fajnego, czyli wizualizacje produktów. Ja wiem, że może wielu z nas już robi takie wizualizacje zamiast sesji zdjęciowych, ale u nas to był przełom jeszcze niedawno. Sesje są drogie i niepraktyczne, a tak to dajemy zlecenie wykonania takiej wizualizacji naszych produktów firmie https://studio-grafix.pl/wizualizacja-3d/ . Oni są precyzyjni, mają atrakcyjne ceny, szybko i w dokładny sposób wykonują zlecenia, to zdecydowanie firma godna polecenia.

Sławomir

Re: pomysł na biznes

Post autor: Sławomir »

Zdecydowanie chciałbym Wam polecić ofertę usług firmy Blue Oak Advisory, którzy specjalizują sie w pozyskiwaniu kapitału dla firm oraz doradztwie biznesowym. Współpracujemy z nimi od dłuzszego czasu, ponieważ cenie sobie jakość w rozsądnej cenie, a oni pomogli nam uporać sie z fuzje i przejęcia przedsiębiorstw .

ODPOWIEDZ