Piękne paznokcie

Szukasz najlepszego kremu do twarzy? Możesz polecić dobry lakier do paznokci albo salon kosmetyczny? Napisz, Twoja opinia jest ważna!
ałin

Piękne paznokcie

Post autor: ałin »

Przyznaję, że nieco zaniedbałam ostatnio moje paznokcie, miałam nawał pracy, remont w mieszkaniu i nie ukrywam, że moje dłonie mocno to odczuły. Chcę przez weekend popracować trochę nad ich kondycją, kupiłam produkty do paznokci z Victoria Vynn, więc wiem, że ich jakość jest naprawdę dobra.
możka

Re: Piękne paznokcie

Post autor: możka »

Moją ulubioną odżywką do paznokci jest Bio power z Eveline :) bardzo skuteczna a przy tym bezpieczna odżywka, poradziła sobie z moimi mocno osłabionymi po przedłużami płytkami. teraz wystarczy położyć jakikolwiek lakier i manicure wygląda świetnie :)

Obrazek

siódemka nowy targ
Awatar użytkownika
show
Posty: 62
Rejestracja: 12 sty 2020, 21:43

Re: Piękne paznokcie

Post autor: show »

Może udaj się do jakiegoś gabinetu kosmetycznego, który oferuje manicure? Możesz również próbować zrobić coś samemu. Tutaj jest np. opisany krok po kroku jeden przykład takiego zabiegu https://easynails.pl/babyboomer-swietny ... cie-dloni/
Awatar użytkownika
krwinka
Posty: 67
Rejestracja: 03 lut 2020, 17:12

Re: Piękne paznokcie

Post autor: krwinka »

a co robicie z dłońmi ? Bo ja mam dość niefajne problemy z nimi, ale najlepiej na mnei działało z tego co pamiętam.. Vichy albo regenerum - to wg mnie najlepsze produkty, nawilżają i sprawiają, ze dłonie są naprawdę odżywione i gladkie, nawet po mrozie. Ja używam ich zwłaszcza zimą i jesienią.
Awatar użytkownika
elzunia
Posty: 68
Rejestracja: 27 cze 2019, 16:40

Re: Piękne paznokcie

Post autor: elzunia »

A gdzie ja teraz na szybko krem kupię ? Cóż chyba postawię na sklepy online... widziałam na notino dobre ceny i jeszcze w winnych sklepach drogeryjnych. Zobaczymy musze sobie coś kupić bo skórę mam niesamowicie suchą... jest to naprawde dramat. Jest coraz gorzej i jeszcze mnie to szczypi.
Awatar użytkownika
kamilek
Posty: 57
Rejestracja: 22 wrz 2019, 17:54

Re: Piękne paznokcie

Post autor: kamilek »

No pewnie. jak najbardziej, ja kupuję na notino... szybka dostawa, kilka dni i już. Ja tam jestem bardzo zadowolona z obslugi klienta. a tam z tego co widze to te kremy vichy i regenerum mają dośc w dobrej cenie :) A wiem , ze to jedne z nielicznych kremow które mi pomagały
Karolina Sierszełko

Re: Piękne paznokcie

Post autor: Karolina Sierszełko »

Piękne paznokcie to wizytówka każdej kobiety. Ja bardzo lubię manicure hybrydowy, ponieważ jest bardzo trwały. Paznokcie maluje w https://www.poczuciepiekna.pl/, cena jest przystępna, a lakier na paznokciach utrzymuje się nawet do 4 tygodni. Bardzo podoba mi się kształt płytki paznokcia i duży wybór lakierów.
Awatar użytkownika
monka
Posty: 440
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:05

Re: Piękne paznokcie

Post autor: monka »

Co do lakierów to musicie mieć je dobrej jakości żeby się trzymały jak trzeba. Tutaj https://vipera.warszawa.pl/ macie ofertę na takie, od znanego producenta kosmetyków. Używam i chwalę, są warte swojej ceny, zamówcie na próbę. Na pewno się wam będą podobały.
ODPOWIEDZ