nauka języka

Szukasz najlepszego kremu do twarzy? Możesz polecić dobry lakier do paznokci albo salon kosmetyczny? Napisz, Twoja opinia jest ważna!
Grześ44

nauka języka

Post autor: Grześ44 »

Cześć, jest na forum ktoś kto zna się na nauce języka angielskiego? Osobiście uważam, że warto wybrać się do szkoły językowej. Np. na stronie https://babyenglishcenter.pl/ znajdziecie szkołę, która uczy dzieci języka hiszpańskiego oraz angielskiego. Uważam, że każde dziecko będzie zadowolone z nauczania, które oferuje ta szkoła. Znacie jakąś inną szkołe językową, która jest warta uwagi?

Awatar użytkownika
Marioolka
Posty: 76
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:36

Re: nauka języka

Post autor: Marioolka »

To już nie wy, ale nauczyciele powinni się znać przecież co nie:) Po waszej stronie leży znalezienie dobrej szkoły i nauczycieli właśnie. Pomyślcie o prywatnych placówkach takich jak Te Vizja. Jest tu kładziony duży nacisk na angielski i inne języki obce.

lótka

Re: nauka języka

Post autor: lótka »

Jestem świeżo po kursach języka angielskiego. Zapewnione przez https://languageexpert.pl/kursy-dla-firm/ umożliwiły prędką i profesjonalną edukację, jeśli chodzi o język angielski. Dało mi to ogromne pole do popisu i szansę na szybki sukces. Dogadywanie się za granicą nie jest już kłopotem.

Awatar użytkownika
waza
Posty: 510
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:28

Re: nauka języka

Post autor: waza »

Moim zdaniem języka najlepiej uczyć się na różnego rodzaju kursach. Ostatnio widziałam na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl, że bardzo fajne kursy językowe organizuje na przykład Szkoła Językowa ProfiLingua. Działa ona na rynku już od wielu lat, więc wydaje mi się, że można mieć do niej pełne zaufanie :)

ODPOWIEDZ