Naturalne produkty kosmetyczne

Szukasz najlepszego kremu do twarzy? Możesz polecić dobry lakier do paznokci albo salon kosmetyczny? Napisz, Twoja opinia jest ważna!
Awatar użytkownika
ryksa-71
Posty: 1
Rejestracja: 08 lut 2021, 8:46

Naturalne produkty kosmetyczne

Post autor: ryksa-71 »

Cześć wam :)
Dziewczyny, czy korzystacie z jakiś naturalnych produktów kosmetycznych typu oleje kosmetyczne? Jak wam się sprawdzają? Mnie wydaje się, że są o wiele skuteczniejsze niż wszelkie kosmetyki reklamowane w telewizji czy internecie. Przynajmniej na mnie działają znacznie lepiej. Macie podobne doświadczenia?
Awatar użytkownika
lara
Posty: 164
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:32

Re: Naturalne produkty kosmetyczne

Post autor: lara »

Wiesz co, ja teraz stosuję teraz pielęgnację dwukierunkową - z naturalnymi suplementami i kosmetykami. Musze przyznać, że moja cera nigdy nie była w tak świetnym stanie jak teraz. Gdyby ktoś z was był ciekaw, to u mnie jest to linia Polana z Herbapolu na bazie czerwonej koniczyny: https://www.herbapol-polana.com/ Mają spory wybor tych kosmetyków, więc każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

ćwiczenia pleoptyczne w domu
Magaś90

Re: Naturalne produkty kosmetyczne

Post autor: Magaś90 »

Zawsze mam wątpliwości, gdy ktoś mówi o naturalnych kosmetykach. Jeżeli zrobię sobie maseczkę z jajka, cytryny i oliwy (o ile jest w 100% naturalna!!), to jestem pewna, ż eto naturalny kosmetyk. Jak kupuję w sklepie kosmetyk naturalny to sprawdzam skład, ale i tak proces obróbki powoduje, że jest tam jakaś chemia.
buśka

Re: Naturalne produkty kosmetyczne

Post autor: buśka »

Z takich naturalnych kosmetyków to od jakiegoś czasu używam kosmetyków z olejkiem konopnym. Są bardzo łagodne a na tym mi zależało wybierając kosmetyki do włosów i ciała bo mam skórę wrażliwą. Głównie stąd zamawiam te kosmetyki - https://www.konopieizdrowie.pl/pl/producer/Annabis/27 szczególnie chwalę sobie balsam :)
Czełka

Re: Naturalne produkty kosmetyczne

Post autor: Czełka »

Wiecie co, ja podzielę się z Wami moim ostatnim odkryciem. Może Wy o tym wiedziałyście, ale mnie bardzo to zaskoczyło. W aptekach DOZu mają zaplecze do wykonywania leków recepturowych - i tutaj ok, większość pewnie o tym wiedziała, ale nie wiem czy wiecie, można zamówić też np, balsam do ciała czy krem, który wykona dla nas farmaceutka.
miśka

Re: Naturalne produkty kosmetyczne

Post autor: miśka »

ja postawiłam na bielende kosmetyki naturalne z serii royal bee elixir to linia kosmetyków przeciwzmarszczkowych od 40 do 70+ z drogocennymi składnikami pszczelimi, ładnie liftinguje skórę i dostarcza jej długotrwałe nawilżenie przywraca sprężystość i promienny młodzieńczy wygląd.
Cześka_DG

Re: Naturalne produkty kosmetyczne

Post autor: Cześka_DG »

Niedługo jest dzień mamy, jeśli nie macie pomysłu to podrzucam go Wam. Na stronce https://www.herbapol-polana.com/ są kosmetyki których skład jest naturalnego pochodzenia. Czerwona koniczyna to totalny hit jeśli chodzi o składnik młodości. Możecie również dokupić suplementy, wtedy zadbacie o swoje mamy dwutorowo :) polecam u udanego dnia mamy ;)
Awatar użytkownika
Marioolka
Posty: 75
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:36

Re: Naturalne produkty kosmetyczne

Post autor: Marioolka »

Te są na tyle popularne, że nie będzie żadnego problemu żeby te dostać, szczególnie w internecie. Ja przed zakupami zawsze czytam recenzje, te są mega pomocne. Teraz muszę kupić sobie serum do cery mieszanej, może macie jakieś swoje kosmetyki godne polecenia?
moniuszka

Re: Naturalne produkty kosmetyczne

Post autor: moniuszka »

Wiadomo, że czasami jest trudno znaleźć dla siebie wymarzone kosmetyki. Ale możecie też przykładowo zerknąć sobie na firmę sklep.zrobswojkosmetyk.pl i tam kupić możecie takie artykuły jak gliceryna kosmetyczna i różne inne surowce, i z nich stworzyć kosmetyki zgodne z indywidualnymi potrzebami.
ODPOWIEDZ