marka kosmetyczna christian laurent

Szukasz najlepszego kremu do twarzy? Możesz polecić dobry lakier do paznokci albo salon kosmetyczny? Napisz, Twoja opinia jest ważna!
Awatar użytkownika
taraska
Posty: 2
Rejestracja: 20 paź 2019, 20:26

marka kosmetyczna christian laurent

Post autor: taraska »

Ostatnio trafiłam w drogerii na markę Christian Laurent. Pierwszy raz się z nią spotkałam i nie mam jeszcze żadnego kosmetyku z tej firmy. No ale może któraś z was ma? :) podzielcie się opiniami
Awatar użytkownika
zygula
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2019, 23:05

Re: marka kosmetyczna christian laurent

Post autor: zygula »

mam ich podkład liquid HD i jest mega. Obczaj sobie filmiki na youtube :) wygląda na buzi jak druga skóra i długo się trzyma
Obrazek
Awatar użytkownika
migotka
Posty: 2
Rejestracja: 29 paź 2019, 21:30

Re: marka kosmetyczna christian laurent

Post autor: migotka »

a ja nie znam, nie widziałam…
Awatar użytkownika
chantel
Posty: 1
Rejestracja: 03 lis 2019, 19:57

Re: marka kosmetyczna christian laurent

Post autor: chantel »

coraz więcej ich widuję :) mam od nich podkład, bo jakiś czas temu był na niego szał i faktycznie jest wart swojej ceny. Kupiłam niedawno też płyn micelarny z ekstraktem z 4 herbat i póki co też jest ok. Wszystko ładnie zmywa :)
Obrazek
Awatar użytkownika
migotka
Posty: 2
Rejestracja: 29 paź 2019, 21:30

Re: marka kosmetyczna christian laurent

Post autor: migotka »

w jakiej drogerii są ich kosmetyki?!?!?!
Awatar użytkownika
nidzik
Posty: 30
Rejestracja: 28 paź 2019, 9:12

Re: marka kosmetyczna christian laurent

Post autor: nidzik »

Dla mnie nie ma znaczenia czy dobrze znam jakieś kosmetyki, bo i tak zawsze sprawdzam ich skład. W drogeriach jest ich mnóstwo. Mam problem z suchą skórą i dlatego wybieram także kosmetyki nawilżające z dobrym składem. Olejek witaminowy balansujący Hildegard Braukmann pozwala mi pozbyć się suchej skóry.
Awatar użytkownika
BeataBeaaa89
Posty: 80
Rejestracja: 29 paź 2019, 10:29

Re: marka kosmetyczna christian laurent

Post autor: BeataBeaaa89 »

ja też sprawdzam składy kosmetyków, a te CL są całkiem niezłe :) biorąc pod uwagę ich cenę, pojemność itp to uważam, że to marka godna zwrócenia uwagi. Ja mam od nich podkład i krem do buzi i jestem z nich zadowolona.

Obrazek
Ostatnio zmieniony 13 gru 2019, 0:46 przez BeataBeaaa89, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
lorna
Posty: 121
Rejestracja: 02 lis 2019, 20:48

Re: marka kosmetyczna christian laurent

Post autor: lorna »

Chyba będę musiała wypróbować, bo moje zapasy się kończą i fajnie będzie wypróbować coś nowego. Co jeszcze polecacie oprócz podkładu i płynu do demakijażu?
ODPOWIEDZ