Makijaż permanentny Warszawa Newlooks

Szukasz najlepszego kremu do twarzy? Możesz polecić dobry lakier do paznokci albo salon kosmetyczny? Napisz, Twoja opinia jest ważna!
Awatar użytkownika
idisbalance
Posty: 20
Rejestracja: 14 kwie 2019, 19:18

Makijaż permanentny Warszawa Newlooks

Post autor: idisbalance »

Polecam makijaż permanentny w Warszawie Newlooks Permanent Makeup https://www.permanentny.com/
Zabiegi usuwania i korekty makijażu permanentnego oraz makijaż permanentny brwi, oczu i ust. Profesjonalny sprzęt, szeroki wybór kolorów, dobre opinie, gwarancja satysfakcji.
Awatar użytkownika
surayka
Posty: 109
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:37

Re: Makijaż permanentny Warszawa Newlooks

Post autor: surayka »

jesli chodzi o Warszawę to ja ze swojej strony mogę szczerze polecić salon Jest Pięknie i pracującą w nim Dominikę. To dziewczyna, która skończyła ASP a teraz jst w mojej ocenie jedną z lepszych linergistek w mieście. Jest precyzyjna, potrafi doradzić w kwestii doboru metody, informuje o tym jak bedzie wyglądał proces gojenia itd.
Awatar użytkownika
ella_88
Posty: 86
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:09

Re: Makijaż permanentny Warszawa Newlooks

Post autor: ella_88 »

surayka mam podobne wrażenia po pierwszej wizycie w salonie jest pięknie u Dominiki :) obecnie jestem w trakcie procesu gojenia, za jakieś 2 tygodnie idę na korektę :) fajnie, że Dominika uprzedza swoje klientki jak ten cały proces wygląda, nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć.
CZOŚKA

Re: Makijaż permanentny Warszawa Newlooks

Post autor: CZOŚKA »

Ja od makijażu permanentnego mogę polecić Magdalenę Bąk z Warszawy. Przyjmuje w Warszawie na Karwińskiej. Świetna linergistka i mega sympatyczna babka :) Byłam u niej na ustach i brwiach i efekt niesamowicie mi się podoba. Zresztą tutaj możecie sobie zobaczyć: https://makijazpermanentny.warszawa.pl/ ... ermanentny
magaś90

Re: Makijaż permanentny Warszawa Newlooks

Post autor: magaś90 »

Nie robiłam nigdy makijażu permanentnego, ale zastanawiam się, bo teraz takie utrudnienia z tymi gabinetami kosmetycznymi - tj. mówię o pandemii - nie wiadomo co będzie jesienią. Na jak długo wytrzymuje taki makijaż permanentny? Powiedzcie coś więcej z praktyki.
ODPOWIEDZ