Magiczna Klinika w Gdańsku. Korzystał ktoś ?

Szukasz najlepszego kremu do twarzy? Możesz polecić dobry lakier do paznokci albo salon kosmetyczny? Napisz, Twoja opinia jest ważna!
Awatar użytkownika
ella_88
Posty: 86
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:09

Magiczna Klinika w Gdańsku. Korzystał ktoś ?

Post autor: ella_88 »

Jak w teacie czy ktoś z Was miał już okazję korzystać z usług Magicznej Kliniki w Gdańsku ? Planuję poddać się co najmniej 2 zabiegom w tym miejscu ale szukam opinii :) Wiem, ze oni działają na terenie praktycznie całego kraju ale interesuje mnie właśnie Trójmiasto :)
Awatar użytkownika
surayka
Posty: 109
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:37

Re: Magiczna Klinika w Gdańsku. Korzystał ktoś ?

Post autor: surayka »

ooo a jakie zabiegi planujesz sobie zrobić ? Ja byłam u nich dopiero 2 razy na modelowaniu ust. Super sprawa, rewelacyjny efekt, zabieg praktycznie bezbolesny :) Mają świetnych lekarzy z doświadczeniem także spokojna głowa, trafisz w dobre ręce :)
Awatar użytkownika
ella_88
Posty: 86
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:09

Re: Magiczna Klinika w Gdańsku. Korzystał ktoś ?

Post autor: ella_88 »

no właśnie ja myślę o powiększeniu ust i lipolizie. Dasz znać surayka u jakiego lekarza byłaś ? czy konsultacje są jakoś dodatkowo płatne ?

rura osłonowa srs 160
Awatar użytkownika
surayka
Posty: 109
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:37

Re: Magiczna Klinika w Gdańsku. Korzystał ktoś ?

Post autor: surayka »

wiesz co ja akurat miałam okazję trafić do dr Świercza. Moja przyjaciółka była pod opieką innego lekarza i była tak samo zadowolona jak ja. Myślę, ze cała ich kadra jest super także bez obaw, na pewno trafisz w dobre ręce :)
Awatar użytkownika
ella_88
Posty: 86
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:09

Re: Magiczna Klinika w Gdańsku. Korzystał ktoś ?

Post autor: ella_88 »

nie no generalnie jestem dobrej myśli ale zapytać nie zaszkodzi :) Jeśli nie zapomnę to na pewno dam znać po wizycie jak wrażenia :)
Awatar użytkownika
Lejla83
Posty: 146
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:39

Re: Magiczna Klinika w Gdańsku. Korzystał ktoś ?

Post autor: Lejla83 »

Byłam w Magicznej Klinice, ale we Wrocławiu. Uważam, że to jedna z najlepszych klinik medycyny estetycznej w Polsce. Mają wiele oddziałów, a jestem przekonana, że każdy jest świetny. Ja korzystałam z zabiegu odmłodzenia skóry dłoni. Trzeba go powtarzać, ale warto, bo efekty widać od razu. Skóra jest jędrna i nawilżona.
Awatar użytkownika
Faria
Posty: 58
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:38

Re: Magiczna Klinika w Gdańsku. Korzystał ktoś ?

Post autor: Faria »

Lejla83, ja właśnie zastanawiam się nad dwoma zabiegami – na twarz i na dłonie. Ogólnie chodzi mi o zlikwidowanie zmarszczek wokół oczu i na dłoniach. Chcę, żeby skóra była nie tylko nawilżona, ale też gładka, żeby nie było widać na nich mojego wieku. Czytałam, że w klinice robią dobrze te zabiegi, więc na pewno się zdecyduję. Przekonały mnie też ceny.
Awatar użytkownika
Violka
Posty: 28
Rejestracja: 29 sty 2020, 8:31

Re: Magiczna Klinika w Gdańsku. Korzystał ktoś ?

Post autor: Violka »

Faria22, jeśli myślisz o zabiegu na dłonie i twarz w Magicznej Klinice, to lepiej jak najszybciej zarezerwuj wizytę. Nie ma na co czekać, bo mają sporo klientów. Jeśli nie chcesz długo czekać, to zrób to teraz. Zabieg na dłonie jest przyjemny i od razu widać, że skóra jest bardziej jędrna, gładka i wygląda młodziej. Polecam.
Awatar użytkownika
Lejla83
Posty: 146
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:39

Re: Magiczna Klinika w Gdańsku. Korzystał ktoś ?

Post autor: Lejla83 »

Surayka, potwierdzam, bo też byłam w Magicznej Klinice w Warszawie i bardzo miło wspominam wizytę. Pani doktor zrobiła wywiad, żeby dowiedzieć się wszystkiego na temat mojego zdrowia i alergii. Wizyta była przyjemna, a zabieg nic nie bolał. Byłam na zabiegu redukującym zmarszczki i na dłonie.
Awatar użytkownika
Debbie
Posty: 31
Rejestracja: 29 sty 2020, 8:26

Re: Magiczna Klinika w Gdańsku. Korzystał ktoś ?

Post autor: Debbie »

Dziewczyny, czy Magiczna Klinika jest w Olsztynie? Bo spodobało mi się info o tym zabiegu na dłonie i pomyślałam, że może bym mamę zapisała. Ale ona nie dojedzie za daleko więc tylko Olsztyn i okolice wchodzą w grę. I jeszcze jedno - czy ten zabieg boli jakoś? Bo ona mega panika jest :D
wieśka29

Re: Magiczna Klinika w Gdańsku. Korzystał ktoś ?

Post autor: wieśka29 »

Jest. Na stronie Magicznej Kliniki masz mapkę z ich lokalizacjami. A jeśli chodzi o zabieg na dłonie to myślę, że Twoja mama będzie mega zadowolona. Zabieg jest krótki, ale bardzo skuteczny.
Awatar użytkownika
Debbie
Posty: 31
Rejestracja: 29 sty 2020, 8:26

Re: Magiczna Klinika w Gdańsku. Korzystał ktoś ?

Post autor: Debbie »

Wieśka29, a wiesz może mniej więcej, ile czasu trwa ten zabieg? Bo moja mama raczej nie wytrzyma długo na fotelu. Słyszałam, że w Magicznej Klinice wykorzystują też same najlepsze kosmetyki, więc chyba nie powinnam mieć obaw, że coś nie wyjdzie, co?
Awatar użytkownika
Stella
Posty: 5
Rejestracja: 29 sty 2020, 8:33

Re: Magiczna Klinika w Gdańsku. Korzystał ktoś ?

Post autor: Stella »

Magiczna klinika ma swoje gabinety w wielu polskich miastach. Skorzystałam z zabiegu odmładzającym skórę dłoni, zabieg nie trwał długo około 30 minut i był bezbolesny. Skóra dłoni była nawilżona i delikatna. Lekarze pracują na bardzo dobrych produktach co było widoczne w uzyskanych efektach. Warto czytać opisy zabiegów, zgłosić się na bezpłatną konsultację i przeglądać aktualne promocje.
łęcka

Re: Magiczna Klinika w Gdańsku. Korzystał ktoś ?

Post autor: łęcka »

Stella pisze: ↑02 lis 2020, 19:34 Magiczna klinika ma swoje gabinety w wielu polskich miastach. Skorzystałam z zabiegu odmładzającym skórę dłoni, zabieg nie trwał długo około 30 minut i był bezbolesny. Skóra dłoni była nawilżona i delikatna. Lekarze pracują na bardzo dobrych produktach co było widoczne w uzyskanych efektach. Warto czytać opisy zabiegów, zgłosić się na bezpłatną konsultację i przeglądać aktualne promocje.
A jakieś odmładzające zabiegi na twarz? Co polecacie? Widzę ceny mają dość przystępne.
gałgan67

Re: Magiczna Klinika w Gdańsku. Korzystał ktoś ?

Post autor: gałgan67 »

Korzystałam i mogę napisać, że warto. Nie wiem jak z innymi zabiegami, ale ja powiększałam u nich usta i wygładzałam drobne zmarszczki. Profesjonalizm na wysokim poziomie, do tego przystępne ceny. Wiele osób przychodzi do MG skuszonych niskimi cenami, inni są podejrzliwi, ale serio nie ma się czego obawiać, bo usługi na wysokim poziomie.
wiśkaa

Re: Magiczna Klinika w Gdańsku. Korzystał ktoś ?

Post autor: wiśkaa »

Wiesz niskie ceny nie zawsze oznaczają kiepskiej jakości usługi, takie kliniki właśnie tak działają. Dzięki temu ceny mogą być przystępniejsze, bo mają mobilne usługi i lekarze przyjmują w różnych gabinetach i klinikach medycyny estetycznej. Dla mnie to plus, bo nie musze dojeżdżać daleko.
łaska

Re: Magiczna Klinika w Gdańsku. Korzystał ktoś ?

Post autor: łaska »

gałgan67 pisze: ↑25 maja 2021, 19:51 Korzystałam i mogę napisać, że warto. Nie wiem jak z innymi zabiegami, ale ja powiększałam u nich usta i wygładzałam drobne zmarszczki. Profesjonalizm na wysokim poziomie, do tego przystępne ceny. Wiele osób przychodzi do MG skuszonych niskimi cenami, inni są podejrzliwi, ale serio nie ma się czego obawiać, bo usługi na wysokim poziomie.
Właśnie o to chodzi, że jak już cena korzystna to włącza się taka wątpliwość, z jednej strony to dobrze, ale w przypadku MG wątpliwości są zbędne, bo serio mają bardzo dobrych lekarzy medycyny estetycznej.
ODPOWIEDZ