Macadamia Duo - opinie?

Szukasz najlepszego kremu do twarzy? Możesz polecić dobry lakier do paznokci albo salon kosmetyczny? Napisz, Twoja opinia jest ważna!
Aniołek

Macadamia Duo - opinie?

Post autor: Aniołek »

Trafiłam ostatnio na szampon i odżywkę Macadamia Duo od Inoaru. Podobno wiele kobiet bardzo poleca ten zestaw. Miałyście może z nim do czynienia? Jeśli tak, bardzo proszę o Wasze opinie.
Grażyna11

Re: Macadamia Duo - opinie?

Post autor: Grażyna11 »

Tak, stosowałam go i jestem bardzo zadowolona. Bardzo fajnie nawilża i odżywia włosy, szczególnie po ciężkich przejściach :D Ja zawsze stosuję go po wakacjach, gdzie włosy narażone są na słoną wodę i wyszuszenie przez słońce i zawsze daje super efekt.
Przemysław

Re: Macadamia Duo - opinie?

Post autor: Przemysław »

Mega! To muszę koniecznie go spróbować. Liczę na to, że dzięki niemu, moje włosy będą w końcu wyglądały tak jak kiedyś :)
Aniołek

Re: Macadamia Duo - opinie?

Post autor: Aniołek »

Mega! To muszę koniecznie go spróbować. Liczę na to, że dzięki niemu, moje włosy będą w końcu wyglądały tak jak kiedyś :)
Awatar użytkownika
show
Posty: 62
Rejestracja: 12 sty 2020, 21:43

Re: Macadamia Duo - opinie?

Post autor: show »

Aniołek pisze: ↑04 gru 2020, 12:09 Trafiłam ostatnio na szampon i odżywkę Macadamia Duo od Inoaru. Podobno wiele kobiet bardzo poleca ten zestaw. Miałyście może z nim do czynienia? Jeśli tak, bardzo proszę o Wasze opinie.
Możesz wypróbować, chociaż szamponów do pielęgnacji włosów nie brakuje https://sklep.bellita.waw.pl/pl/p/Kemon ... 250ml/1264 Najlepiej porównać sobie najpierw kilka produktów.
ODPOWIEDZ