Kosmetyki do radzenia sobie z problemami przebarwień

Szukasz najlepszego kremu do twarzy? Możesz polecić dobry lakier do paznokci albo salon kosmetyczny? Napisz, Twoja opinia jest ważna!
Joaśka34

Kosmetyki do radzenia sobie z problemami przebarwień

Post autor: Joaśka34 »

Cześć!
Chciałabym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi w zakresie wyboru kosmetyków do radzenia sobie z problemami przebarwień i trądziku z którymi jakoś nie udało mi się poradzić (pomimo, że systematycznie chodzę do kosmetyczki). Macie może dla mnie wskazówki w tym zakresie? Pozdrawiam
Miśka51

Re: Kosmetyki do radzenia sobie z problemami przebarwień

Post autor: Miśka51 »

Dlatego właśnie ja zdecydowałam się na serię kosmetyków marki Summe, a dokładnie BECLARITY która kontroluje produkcję i syntezę melaniny, hamując tym samym aktywność enzymatyczną tyrozynazy. Na przykład na ich stronie internetowej https://summe.pl/seria/beclarity/ możesz sprawdzić jak działa i też listę kosmetyków które się w niej znajdują, bo sporo propozycji jest dostępnych No i cenowo całkiem nieźle to u nich wygląda :)
OliwkaDyś

Re: Kosmetyki do radzenia sobie z problemami przebarwień

Post autor: OliwkaDyś »

Zdecydowanie, jeżeli chodzi o skuteczne działanie i szybką odbudowę skóry to na pewno warto tutaj poświęcić właśnie trochę dodatkowej uwagi na markę Summe mają serie kosmetyków zarówno do pielęgnacji domowej, jak i specjalistów w gabinetach kosmetycznych. Wszystko zależy od tego z jakimi kłopotami musisz sobie poradzić, co do przebarwień to właśnie jest cała specjalna seria ;)
Joaśka34

Re: Kosmetyki do radzenia sobie z problemami przebarwień

Post autor: Joaśka34 »

OliwkaDyś pisze: ↑28 wrz 2021, 7:18 Zdecydowanie, jeżeli chodzi o skuteczne działanie i szybką odbudowę skóry to na pewno warto tutaj poświęcić właśnie trochę dodatkowej uwagi na markę Summe mają serie kosmetyków zarówno do pielęgnacji domowej, jak i specjalistów w gabinetach kosmetycznych. Wszystko zależy od tego z jakimi kłopotami musisz sobie poradzić, co do przebarwień to właśnie jest cała specjalna seria ;)
Supcio! No to w takim razie trzeba będzie sprawdzić co tam mają i też jak odpowiednio mogą na mnie zadziałać :D
NatalkaMeń

Re: Kosmetyki do radzenia sobie z problemami przebarwień

Post autor: NatalkaMeń »

Dokładnie jeśli przebarwienia to właśnie marka Summe i seria Beclarity która kontroluje produkcję i syntezę melaniny, hamując tym samym aktywność enzymatyczną tyrozynazy. Jednocześnie licząc na naprawdę duży wybór skutecznych rozwiązań z naturalnym wege składem, dopiero teraz odzyskałam swój zdrowy wygląd
długodystansowa

Re: Kosmetyki do radzenia sobie z problemami przebarwień

Post autor: długodystansowa »

Może nie tyle są u mnie przebarwienia, bo rozumiem, że macie na myśli jakieś jasne lub ciemne plamki. U mnie są raczej takie nierówności na skórze i z tym radzę sobie całkiem nieźle używając korektora. Ostatnio kupując paletę cieni do oczu Eveline https://www.ezebra.pl/pl/menu/palety-ci ... -5113.html dołożyłam do koszyka również korektor. Wracając do cieni, to jeśli potrzebujecie coś naprawdę fajnego wybierzcie paletę cieni Eveline Variete. Paleta posiada 18 cieni, które to można wykorzystać do makijażu dziennego, jak i wieczorowego. Mają silną pigmentację oraz długotrwałą formułę. Cień nakładać nalezy przy pomocy pędzelka, przynajmniej jeśli chodzi o mnie, jest to najłatwiejsze nałożenie. Dodam, że cienie foliowe, metaliczne i błyszczące najlepiej nakładać na mokro, natomiast matowe na sucho. Jeśli zaś chcecie aby efekt był spektakularny, wzmocniony, z przedłużoną trwałością - użyjcie dodatkowo bazy pod cienie. Oczywiście najpierw baza, później cienie. Z tych kolorów można wyczarować cuda.

rowerek jd bug
ODPOWIEDZ