Jaka perfumeria online?

Szukasz najlepszego kremu do twarzy? Możesz polecić dobry lakier do paznokci albo salon kosmetyczny? Napisz, Twoja opinia jest ważna!
Awatar użytkownika
najsława-70
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2020, 12:23

Jaka perfumeria online?

Post autor: najsława-70 »

Znacie jakieś sprawdzone perfumerie, w których zamówię markowe oryginalne perfumy? Szukam zapachów w dobrej cenie.
Awatar użytkownika
Herma83
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2020, 10:44

Re: Jaka perfumeria online?

Post autor: Herma83 »

Zajrzyj do kalaaps.pl. To moja ulubiona drogeria kosmetyczna. Jest dobrze zaopatrzona, ja znalazłam w niej masę świetnych zapachów. Ceny też są rewelacyjne, a obsługa bardzo kompetentna. Sprzedają w 100% oryginalne perfumy.
Awatar użytkownika
tripka
Posty: 54
Rejestracja: 01 mar 2020, 23:55

Re: Jaka perfumeria online?

Post autor: tripka »

obchodzimy z moim mężczyzną 3-rocznicę naszego związku. Postanowiłam mu kupić na tą okazję ekskluzywne perfumy w oczywiście dobrej cenie.Zależy mi żeby był to fajny niepowtarzalny zapach, ponieważ on sam jest wyjątkowy.Moja kuzynka poleciła mi drogierie http://mpperfumeria.pl
Wypatrzyłam już perfumy męskie, które mi odpowiadają mi na tą okoliczność.
Myślę, że zakupię dla niego prezent własnie przez internet.

hdmi to spdif splitter
Awatar użytkownika
waza
Posty: 510
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:28

Re: Jaka perfumeria online?

Post autor: waza »

Jeśli kogoś z Was interesowałyby damskie perfumy lane, to polecam rozejrzeć się w perfumerii internetowej https://francuskieperfumy.pl/perfumy-da ... uskie-lane. Znajdziecie tam naprawdę całkiem spory wybór takich właśnie zapachów w atrakcyjnych, niewygórowanych cenach :)
Awatar użytkownika
monka
Posty: 440
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:05

Re: Jaka perfumeria online?

Post autor: monka »

Ja teraz już całkowicie przerzuciłam się na zakupy online, oprócz zakupów spożywczych. Podoba mi się to, że online można znaleźć dosłownie wszystko i każdy trafi na coś fajnego. Podoba mi się nawet to, że przesyłki nie są za drogie. Korzystam i ze wszystkiego jestem bardzo zadowolona.

___
Kawa palona
ODPOWIEDZ