Dlaczego hybryda odpada

Szukasz najlepszego kremu do twarzy? Możesz polecić dobry lakier do paznokci albo salon kosmetyczny? Napisz, Twoja opinia jest ważna!
Awatar użytkownika
Amalia
Posty: 12
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:09

Dlaczego hybryda odpada

Post autor: Amalia »

Dziewczyny, hybryda odpada mi dwa dni po zrobieniu. Co robić?
Awatar użytkownika
Berta-91
Posty: 3
Rejestracja: 29 sty 2020, 6:57

Re: Dlaczego hybryda odpada

Post autor: Berta-91 »

Może źle utwardzasz? Albo masz kiepskie, stare lakiery? Ja cały swój sprzęt i wszystkie lakiery mam od Victoria Vynn i jestem bardzo zadowolona. Hybryda trzyma się długo.
Awatar użytkownika
Mirma
Posty: 7
Rejestracja: 24 cze 2020, 16:59

Re: Dlaczego hybryda odpada

Post autor: Mirma »

Ja miałam ten sam problem i się wściekałam strasznie, wiec wymieniłam lampe bo tamta chyba była za słaba i zainwestowałam w dobra bazę tym razem kupiłam indigo proteinowa bo juz kolory to takiego znaczenia nie mają ja mam takie za 10 zł i te za 30 zł - w trwałości nie ma różnicy ewentualnie odcieniu, zerknij sobie tutaj https://horex.pl/kobieta/paznokcie/laki ... ydowe.html ja tam znalazłam wszystko oprócz lampy bo kupiłam tę sunone tez bardzo fajna a całkiem tania :). A i kup dobry primer moze tez byc z Indigo albo semilac, powinno pomóc.
Awatar użytkownika
Lara72
Posty: 7
Rejestracja: 25 cze 2020, 19:40

Re: Dlaczego hybryda odpada

Post autor: Lara72 »

Jeśli frapuje Cię właśnie ten problem to koniecznie zobacz ten materiał. Z doświadczenia uważam, że znajdziesz tutaj najistotniejsze informacje. Gorąco polecam - http://nail-gel.pl .
Awatar użytkownika
martyska790
Posty: 7
Rejestracja: 08 lip 2020, 19:44

Re: Dlaczego hybryda odpada

Post autor: martyska790 »

Po pierwsze to czy sama robisz paznokcie w domu i jesteś po szkoleniu, czy raczej samouk? Czy robisz paznokcie w gabinecie i też odpadają?
Powodów może być wiele.
Jeśli sama robisz paznokcie, polecam Ci kursy, które pokażą Ci od postaw budowę paznokcia itp. Ja kursy robiłam w Victoria Vynn, na ich produktach pracuję i pomimo, ze wypróbowałam wiele innych, nic nie zastąpi mi VV.
ODPOWIEDZ