Co zrobić, żeby poprawić piersi?

Szukasz najlepszego kremu do twarzy? Możesz polecić dobry lakier do paznokci albo salon kosmetyczny? Napisz, Twoja opinia jest ważna!
Awatar użytkownika
Leokadia
Posty: 553
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:33

Co zrobić, żeby poprawić piersi?

Post autor: Leokadia »

Byle nie operacja.
Da się zrobić coś poza tym, żeby poprawić wygląd biustu?
Tutaj https://lipoline.pl/k/zabiegi/rozwiaz-p ... le-piersi/ widziałam coś takiego.
Może ktoś z was miał z tym cokolwiek do czynienia i podpowie też coś od siebie?
Chętnie dowiem się czegoś więcej.
Awatar użytkownika
ella_88
Posty: 86
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:09

Re: Co zrobić, żeby poprawić piersi?

Post autor: ella_88 »

Ale czemu nie operacja ? Przecież w dzisiejszych czasach to żadne ryzyko biorąc pod uwagę umiejętności lekarzy, dostępność dobrych implantów ( jak Mentor na przykład) i dobre kliniki. Obejrzyj sobie ten wywiad z dr Szczytem https://www.youtube.com/watch?v=WmbiSf4rL9Y&t=1009s. Warto przesłuchać całość, dr porusza ciekawe kwestie. a tak naprawdę to tylko operacja biustu jest opcją na powiększenie piersi.
Awatar użytkownika
Kasaho
Posty: 80
Rejestracja: 28 cze 2019, 11:38

Re: Co zrobić, żeby poprawić piersi?

Post autor: Kasaho »

A ja jestem po operacji, też długo szukałam sposobu na inną poprawę biustu. Ale jednak zrobiłam zabieg u Doktor Żukowskiej w Łodzi bo nic nie pomagało. A teraz nie dość że mam rozmiar większe piersi to naprawdę jędrne i super wyglądają. Czuje się bardziej kobieco dzięki temu
Awatar użytkownika
surayka
Posty: 109
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:37

Re: Co zrobić, żeby poprawić piersi?

Post autor: surayka »

88 ja też kilka razy obejrzałam ten filmik zanim zdecydowałam się na zabieg :) i też postawiłam na jakość i wybrałam Mentory. Do dziś zachwycam się naturalnym wyglądem moich nowych piersi :)

pest in marketing
Awatar użytkownika
figaro
Posty: 363
Rejestracja: 28 paź 2019, 15:44

Re: Co zrobić, żeby poprawić piersi?

Post autor: figaro »

Możesz udać się do lekarza, który zajmie się ich powiększeniem. Według mnie jest to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie. I co najważniejsze, można to zrealizować bez użycia skalpela! Należy jednak wiedzieć, do kogo się zgłosić w tej sprawie! Zarówno piersi, jak i nos poprawił mi lek Michał Chalcarz z Bydgoszczy. Marzyłam o tym od kiedy pamiętam!
Awatar użytkownika
Liwka
Posty: 89
Rejestracja: 03 lis 2019, 21:31

Re: Co zrobić, żeby poprawić piersi?

Post autor: Liwka »

Ja postawiłam na chirurgię plastyczną i zupełnie się tego nie wstydzę. Moje piersi, które naprawdę wyglądają bardzo naturalnie i pięknie, są dziełem dr Anny Olender https://drolender.pl mam implanty anatomiczne firmy Mentor.
Awatar użytkownika
maia
Posty: 107
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:18

Re: Co zrobić, żeby poprawić piersi?

Post autor: maia »

A dlaczego nie operacja? U mnie inaczej niż operacyjnie się nie dało, a chodziło o niestety za duży rozmiar. Natura chyba się pomyliła i zbyt bogato mnie obdarzyła, zaczęły się też kłopoty z kręgosłupem, więc operacja zmniejszenia to było moje wybawienie. Miałam robioną przez dr Knakiewicza z Knack Clinic we Wrocławiu i polecam tego chirurga, spisał się doskonale, mój biust jest teraz adekwatny po postury, wygląda całkiem naturalnie, a blizn nawet nie widzę.
Awatar użytkownika
bate
Posty: 60
Rejestracja: 16 kwie 2020, 16:21

Re: Co zrobić, żeby poprawić piersi?

Post autor: bate »

U mnie wystarczyło je zmniejszyć :), no i podnieść, ale to już było w pakiecie z redukcją. Zabieg wykonał dr Łatkowski z kliniki w Polanicy-Zdroju, on ma doświadczenie i jest bardzo kompetentnym lekarzem, dlatego nie obawiałam się, że coś pójdzie nie tak. I bardzo dobrze, bo rezultat jest dokładnie taki jak oczekiwany, a dodatkowe korzyści są takie, że w końcu nie mam problemu z ubraniami i bólami kręgosłupa, polecam.
Awatar użytkownika
lilonkaa
Posty: 23
Rejestracja: 25 wrz 2019, 12:10

Re: Co zrobić, żeby poprawić piersi?

Post autor: lilonkaa »

zgadzam się i z kolezanką ella_88 i surayka :) też jestem szczęśliwa posiadaczką mentorów :) nie ma co tu nawet dyskutować o ich świetnej jakości, nie bez powodu nawet celebrytki się na nie decydują. Co jakość to jakość :)
Awatar użytkownika
llorna
Posty: 44
Rejestracja: 20 lip 2020, 10:27

Re: Co zrobić, żeby poprawić piersi?

Post autor: llorna »

.
Awatar użytkownika
grann
Posty: 81
Rejestracja: 18 lut 2020, 20:14

Re: Co zrobić, żeby poprawić piersi?

Post autor: grann »

Ja stosowałam kremy, ale to szczerze mówiąc nic nie dało. Wszystkie te domowe i nieoperacyjne metody były nieskuteczne, dlatego też zdecydowałam się na uniesienie i modelowanie piersi u chirurga Knakiewicza w Knack Clinic we Wrocławiu http://www.knackclinic.com/. To był strzał w dziesiątkę. Lekarz jest miły, sympatyczny, fajnie mi opowiedział na konsultacji o zabiegu, co i jak. Dodatkowo wykonał też kawał dobrej roboty przy samym zabiegu, rekonwalescencja tak samo przebiegła pomyślnie. Biust mam obecnie już poprawiony, to znaczy jest uniesiony, jędrny, no taki jak chciałam, polecam serdecznie.
Awatar użytkownika
jon
Posty: 40
Rejestracja: 08 wrz 2020, 16:42

Re: Co zrobić, żeby poprawić piersi?

Post autor: jon »

Mój biust był po dzieciach i karmieniu tragiczny, dlatego zdecydowałam się na jego uniesienie i redukcję. Moje piersi były zawsze duże, bolał mnie od nich kręgosłup, no i miałam już po prostu dość. Operację wykonał mi dr Łątkowski z kliniki w Polanicy-Zdroju. Wyszło super, mój biust jest teraz mniejszy i w moim mniemaniu (męża również) wygląda fenomenalnie. Jest uniesiony, dobrze się układa, nie wygląda sztucznie, no i wszystko ładnie się zagoiło, ja żadnych blizn w zasadzie nie widzę. Chirurga polecam gorąco, wykonał kawał dobrej roboty, jest w pełni rzetelny.
ODPOWIEDZ