apartamenty inwestycyjne

Szukasz najlepszego kremu do twarzy? Możesz polecić dobry lakier do paznokci albo salon kosmetyczny? Napisz, Twoja opinia jest ważna!
Robuś91231

apartamenty inwestycyjne

Post autor: Robuś91231 »

Hej, uważacie, że warto inwestować w condohotele nad morzem? Widziałem, że teraz apartamenty inwestycyjne są o wiele tańsze niż kiedyś. Na stronie https://condo.pl/ znaleźć można spory wybór nieruchomości. Sądzicie, że warto kupować teraz?
Awatar użytkownika
kaktusowa
Posty: 151
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:17

Re: apartamenty inwestycyjne

Post autor: kaktusowa »

A dlaczego nie? Teraz jest właśnie bardzo dobry moment na kupowanie takich apartamentów bo to świetna lokata kapitały ale też przynosząca dochody inwestycja. Naprawdę świetne apartamenty powstają w Gdyni, na osiedlu Modern Tower. Lokalizacja jest fantastyczna, blisko stąd na plażę, jest też gdzie spacerować kiedy morze się znudzi. :)
Włodzimierz

Re: apartamenty inwestycyjne

Post autor: Włodzimierz »

Zainwestowałem w kilka mieszkań w Warszawie, na lokum w stolicy zawsze znajdą się chętni. Część służy za lokale mieszkalne, część za usługowe. Na dobrą sprawę mogę przebywać za granicą, zarządca Altiplano wszystkiego dopilnuje, z resztą mają wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami.
ODPOWIEDZ