Technologie dla bezpieczeństwa

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
grodzislaw78
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2021, 20:57

Technologie dla bezpieczeństwa

Post autor: grodzislaw78 »

Cześć! Kiedy pomyślimy o zabezpieczeniach technicznych, od razu do głowy wpadają nam takie systemy jak monitoring czy alarm. Tak się składa, że podobnych zabezpieczeń jest o wiele więcej, a technologia w tym zakresie stale się rozwija. Ja na przykład mogę polecić wam system wizyjny online, który łączy właśnie system alarmowy z systemem telewizji dozorowej. Korzystaliście już? Jak wrażenia?
pojką

Re: Technologie dla bezpieczeństwa

Post autor: pojką »

Zastanawiam się co z ewentualną najnowsza aktualizacja windows 10 , nie wiem czy teraz właśnie taka aktualizacje pomogłaby wam przyspieszyć pracę w szkole czy w biurze. Fajna sprawa, warto się zdecydować, szczególnie że teraz wiele rzeczy robimy poprzez internet i laptopa.
Awatar użytkownika
fafi
Posty: 26
Rejestracja: 30 lip 2020, 10:29

Re: Technologie dla bezpieczeństwa

Post autor: fafi »

Teraz jest sporo rozwiązań gwarantujących bezpieczeństwo, nawet komunikatory są już bezpieczne https://avlab.pl/wszystko-co-musicie-wi ... messenger/ bo na przykład w przypadku fizycznego przejęcia urządzenia, danych z komunikatora nie da się odzyskać.
żyrafka

Re: Technologie dla bezpieczeństwa

Post autor: żyrafka »

Myslelismy o alarmie ale cena montazu zbila nas z nog. Potem byl plan kamer w domu ale firmy tez drogie. Ostatecznie mamy monitoring ale zalozony przez nas samodzielnie. Kupilismy gotowy zestaw z lanberga 8 kamer podpinanych pod wi fi, maz zalozyl i dziala. jakosc jest super nawet po ciemku
ODPOWIEDZ