opinie o wózkach z firmy Easy Go

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
surayka
Posty: 109
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:37

opinie o wózkach z firmy Easy Go

Post autor: surayka »

Hej wszystkim. Co sądzicie o firmie Easy Go i ich wózkach ? warto brać je pod uwagę przy wyborze nowej spacerówki ? Jakie modele polecacie ?
Awatar użytkownika
nunek44
Posty: 14
Rejestracja: 10 cze 2019, 8:49

Re: opinie o wózkach z firmy Easy Go

Post autor: nunek44 »

o firmie mam jak najlepsze zdanie. wózka co prawda nie posiadamy ale mamy ich fotelik samochodowy i tu zdecydowanie 5+ :)
Awatar użytkownika
ella_88
Posty: 86
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:09

Re: opinie o wózkach z firmy Easy Go

Post autor: ella_88 »

i ja jestem za :) jak szukasz fajnej spacerówki to kupuj minima plus :) rewelacja pod każdym względem.
Awatar użytkownika
surayka
Posty: 109
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:37

Re: opinie o wózkach z firmy Easy Go

Post autor: surayka »

dziękuje za odpowiedzi :) ja własnie waham się pomiędzy tą minimą plus a virage :) co możesz napisać ella_88 na temat MINIMA?
Awatar użytkownika
ella_88
Posty: 86
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:09

Re: opinie o wózkach z firmy Easy Go

Post autor: ella_88 »

no co - jest super! Duże koła, wysoka prowadnica ( coś około 105 cm) co ma znaczenie jak rodzice są wysocy :) świetna pastelowa kolorystyka, wygodne siedzisko, niezawodna amortyzacja i niska waga.
Awatar użytkownika
surayka
Posty: 109
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:37

Re: opinie o wózkach z firmy Easy Go

Post autor: surayka »

tak siedzę i myślę i chyba jednak przekonałaś mnie do tej minimy :) jeszcze tylko jakby się udało gdzieś ją zobaczyć na żywo to byłoby super.
Awatar użytkownika
ella_88
Posty: 86
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:09

Re: opinie o wózkach z firmy Easy Go

Post autor: ella_88 »

no to może przejedz się do jakiegoś sklepu stacjonarnego z wózkami i tam poszukaj firmy Easy Go ? :) to chyba najlepszy sposób :)
Awatar użytkownika
surayka
Posty: 109
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:37

Re: opinie o wózkach z firmy Easy Go

Post autor: surayka »

tak zrobiłam i miałaś rację, na żywo wózek prezentuje się na tyle fajnie, ze z miejsca go kupiłam :) Jest rewelacyjny i pod kątem wyglądu i pod kątem funkcjonalności na co dzień :)
Awatar użytkownika
ella_88
Posty: 86
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:09

Re: opinie o wózkach z firmy Easy Go

Post autor: ella_88 »

bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona i w sumie byłam pewna, ze tak będzie :) przygotuj się tylko na to, że sporo osób będzie cie zaczepiać i pytać co to za wózek, skąd itd. Ja ciągle to przerabiam :)
ODPOWIEDZ