Meble na wymiar?

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Wandelin-65
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2020, 16:24

Meble na wymiar?

Post autor: Wandelin-65 »

Witajcie. Jak dobrze znacie producenta mebli na wymiar fcts.pl? Akurat jestem w trakcie remontu i wymiany szafek w kuchni i zastanawiam się, czy nie zamówić od nich takiego wyposażenia. Doradzicie mi, czy warto?
Awatar użytkownika
Donata-94
Posty: 1
Rejestracja: 13 paź 2020, 2:03

Re: Meble na wymiar?

Post autor: Donata-94 »

FCTS produkuje nie tylko solidne meble, ale i eleganckie zabudowy na wymiar. Ja jestem zdania, że ich wyroby to bardzo dobra jakość, solidność i funkcjonalność. Poza tym cena nie jest wysoka, a są to meble na lata.
Awatar użytkownika
monka
Posty: 440
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:05

Re: Meble na wymiar?

Post autor: monka »

U nas były wykonywane na wymiar meble w całym biurze, ponieważ zależało nam bardzo na tym, aby było dużo miejsc do przechowywania. A wykonując meble na zamówienie można zadbać o każde wolne miejsce, które można wykorzystać. Teraz do tego biura poszukuję jakiegoś krzesła i pierwsze oferty widziałam już w sklepie https://www.sfmeble.pl/c/krzesla-biurowe-do-biura2
błażej

Re: Meble na wymiar?

Post autor: błażej »

Super rozwiązanie monka! Również zastanawiam się nad wykonaniem mebli pod zabudowę w swoim biurze, bo można wtedy fajnie wykorzystać przestrzeń. Co do krzeseł, to dzięki za podesłanie strony i na pewno zerknę, jeśli już wszystko będzie gotowe!
ODPOWIEDZ