Jak złowić okazję na tanie zakupy?

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Tornados
Posty: 68
Rejestracja: 07 paź 2019, 17:41

Jak złowić okazję na tanie zakupy?

Post autor: Tornados »

Jak złowić okazję na tanie zakupy?

Z takich metod które używam to tak:
  • porównywarki cen, mimo że są uciążliwe dość, to wygodnie się zestawia ceny i można taniej coś fajnego kupić np w prezencie na święta
  • sklepowe gazetki promocyjne - korzystam z aplikacji ding,w której można sobie różne okazje wygodnie przeglądać w gazetakch
  • wyprzedaże
A wy jakie macie metody na tanie zakupy?
Awatar użytkownika
kristopha
Posty: 26
Rejestracja: 19 lip 2019, 23:38

Re: Jak złowić okazję na tanie zakupy?

Post autor: kristopha »

Trzeba byc po prostu always in touch :) To jest tak, ze jesli masz rozeznanie to działasz, a jesli nie to chocby i wyswietlało sie na Twoim kompie i tak nie zauwazysz. Poza tym trzeba wiedziec gdzie szukać. Na odkurzacz polowałam kilka miesicy, bo nie chcialam placic za taki sprzet wiecej niz 300 zł. Dopiero kumpela z przychodni podesłałam linka na workowy zilan za około 100 zł w k-markcie i to przy niezłych parametrach bo jednak moc 1200W mowi sama za siebie
Awatar użytkownika
smutek
Posty: 298
Rejestracja: 15 wrz 2019, 18:14

Re: Jak złowić okazję na tanie zakupy?

Post autor: smutek »

Osobiście lubię zakupy w sieci, natomiast nie byłam przekonana do tej pory, jeżeli chodzi o książki, natomiast znajoma poleciła mi tą księgarnię w sieci https://www.taniaksiazka.pl/sztuka-twor ... 13499.html i przyznam wam szczerze - był to strzał w dziesiątkę. Polecam każdemu!
ODPOWIEDZ