Dom w drzewach fajny na urlop?

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Leokadia
Posty: 553
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:33

Dom w drzewach fajny na urlop?

Post autor: Leokadia »

Znacie takie miejsca warte uwagi?
Tutaj https://herbalsglamping.eu/nasze-domki/ ... kominkiem/ widziałam świetny dom w drzewach.
Już sama ta miejscówka jest pewną atrakcją.
Ale oczywiście leży nad morzem, więc okolice są piękne i jest tam co robić.
Znacie inne, o podobnym charakterze?
Awatar użytkownika
Marels
Posty: 249
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:14

Re: Dom w drzewach fajny na urlop?

Post autor: Marels »

Myślę, że to naprawdę świetna opcja :) Sam też uważam, że dobrze jest spędzić swój urlop w Polsce bo mamy mnóstwo pięknych miejsc, świetnych hoteli, czy też zwykłych baz noclegowych. Dlatego w wolnej chwili zajrzyj na https://meteor-turystyka.pl/ gdzie będziecie mogli znaleźć naprawdę mnóstwo propozycji i do tego ze specjalnymi ofertami na święta, czy imprezy typu sylwester.
Awatar użytkownika
poula
Posty: 44
Rejestracja: 28 lis 2019, 14:56

Re: Dom w drzewach fajny na urlop?

Post autor: poula »

brzmi fajnie, może się skuszę
Awatar użytkownika
bate
Posty: 60
Rejestracja: 16 kwie 2020, 16:21

Re: Dom w drzewach fajny na urlop?

Post autor: bate »

Hmm, dom w drzewach? Brzmi ciekawie, może kiedyś :). Póki co jeździmy na dosyć wygodne wakacje, bo z dziećmi i lubimy jak mamy all inclusive, basen, spa, itp. Dlatego i nie tylko dlatego jeździmy na urlop, czy nawet na dłuższy weekend właśnie do Zalesia Mazury Active Spa. Tam jest ogromna oferta dla dzieci, animacje, bajkolandia, sale gier, place zabaw, mini zoo, no i to wszystko o czym wspomniałam wcześniej. Oni w pełni spełniają nasze wymagania, jedzenie jest pyszne, zabiegi spa wykonywane super, dzieci mają frajdę i my też. Teraz jedziemy tam na halloweenowy weekend, bo jest pakiet w super cenie, a do tego będą upiorne atrakcje, wykrawanie dyni, dyskoteka dla maluchów, już nie możemy się doczekać, polecam.
ODPOWIEDZ