Auto do ślubu z okolic Słupcy

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Mariusz213
Posty: 18
Rejestracja: 18 cze 2020, 17:57

Auto do ślubu z okolic Słupcy

Post autor: Mariusz213 »

Auto do ślubu z okolic Słupcy (woj. wielkopolskie) - gdzie można wypożyczyć do ślubu jakieś naprawdę fajne auto?
Awatar użytkownika
UlkkaI
Posty: 63
Rejestracja: 30 wrz 2019, 11:57

Re: Auto do ślubu z okolic Słupcy

Post autor: UlkkaI »

Ja jestem z tych stron, to może coś podpowiem. Myślisz o czymś bardziej nowoczesnym czy chcesz jakaś limuzynę albo auto w stylu retro?
Awatar użytkownika
Mariusz213
Posty: 18
Rejestracja: 18 cze 2020, 17:57

Re: Auto do ślubu z okolic Słupcy

Post autor: Mariusz213 »

UlkkaI pisze: ↑28 cze 2020, 10:54 Ja jestem z tych stron, to może coś podpowiem. Myślisz o czymś bardziej nowoczesnym czy chcesz jakaś limuzynę albo auto w stylu retro?
raczej nowoczesnym, eleganckim i luksusowym, nic retro.
Awatar użytkownika
ZimowaDama
Posty: 79
Rejestracja: 29 paź 2019, 12:41

Re: Auto do ślubu z okolic Słupcy

Post autor: ZimowaDama »

My jechaliśmy do ślubu audi sq7. Auto jak marzenie, myślę, że do luksusowych z pewnością można je zaliczyć. Wypożyczyliśmy je od firmy Autorawicki z Orchowa, to nie tak daleko od Słupcy.
Awatar użytkownika
Mariusz213
Posty: 18
Rejestracja: 18 cze 2020, 17:57

Re: Auto do ślubu z okolic Słupcy

Post autor: Mariusz213 »

ZimowaDama pisze: ↑03 lip 2020, 23:50 My jechaliśmy do ślubu audi sq7. Auto jak marzenie, myślę, że do luksusowych z pewnością można je zaliczyć. Wypożyczyliśmy je od firmy Autorawicki z Orchowa, to nie tak daleko od Słupcy.
No, takiego auta to bym się nie wstydził :D Masz do nich jakieś namiary? Tylko to auto mają czy jakieś inne też?
Awatar użytkownika
ZimowaDama
Posty: 79
Rejestracja: 29 paź 2019, 12:41

Re: Auto do ślubu z okolic Słupcy

Post autor: ZimowaDama »

No, takiego auta to bym się nie wstydził :D Masz do nich jakieś namiary? Tylko to auto mają czy jakieś inne też?
Tutaj: http://autorawicki.pl/
Co do tego, czy mają jakieś inne auta nie umiem się wypowiedzieć. Musiałbyś zadzwonić i zapytać.
Awatar użytkownika
Mariusz213
Posty: 18
Rejestracja: 18 cze 2020, 17:57

Re: Auto do ślubu z okolic Słupcy

Post autor: Mariusz213 »

Okej dzięki wielki!!! Muszę jeszcze przyszłą żonkę nakłonić. Dla mnie fura niezła, mógłbym taką podjechać do kościoła :)
ODPOWIEDZ