agencja Dolce Vita opinie

Nie masz pomysłu, gdzie przyporządkować swój wpis? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
surayka
Posty: 109
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:37

agencja Dolce Vita opinie

Post autor: surayka »

Witam wszystkich :) macie jakieś doświadczenia z agencją Dolce Vita ? Zamierzam wyjechać do pracy do Niemiec, chciałabym pracować jako opiekunka osób starszych. natrafiłam na wzmiankę o tej firmie i teraz szukam opinii :)
Awatar użytkownika
nunek44
Posty: 14
Rejestracja: 10 cze 2019, 8:49

Re: agencja Dolce Vita opinie

Post autor: nunek44 »

Najlepiej poszukaj opinii w internecie, wujek google powinien pomóc :) sprawdziłem ich na szybko na fb i widać, że sporo osób ich poleca więc może warto spróbować,
Awatar użytkownika
ella_88
Posty: 86
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:09

Re: agencja Dolce Vita opinie

Post autor: ella_88 »

ja wyjeżdżam z nimi od 4 lat i szczerze polecam :) sprawdzona, rzetelna, uczciwa i wypłacalna firma.
Awatar użytkownika
surayka
Posty: 109
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:37

Re: agencja Dolce Vita opinie

Post autor: surayka »

oo super ella_88 że sie odezwałaś :) napisz coś więcej, interesuje mnie wszystko :)
Awatar użytkownika
ella_88
Posty: 86
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:09

Re: agencja Dolce Vita opinie

Post autor: ella_88 »

Oferują konkurencyjne stawki, pensje sa naprawdę dobre. Zawsze wypłacane na czas. Mozna nawet liczyć na dodatkowe premie np przed świętami. Ogólnie dbają o swoich pracowników, zapewniają dojazd na miejsce pracy itd. Szukają teraz pracowników, warto wysłać cv i umówić się na spotkanie.
Awatar użytkownika
surayka
Posty: 109
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:37

Re: agencja Dolce Vita opinie

Post autor: surayka »

Ok bardzo Ci dziękuje za wszystkie informacje. Już do nich dzwoniłam i pod koniec sierpnia jestem umówiona na spotkanie w biurze :)
Awatar użytkownika
ella_88
Posty: 86
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:09

Re: agencja Dolce Vita opinie

Post autor: ella_88 »

surayka to koniecznie daj znać jak tam wrażenia po spotkaniu. Udało się dogadać ?
Awatar użytkownika
wendon
Posty: 119
Rejestracja: 01 paź 2019, 21:19

Re: agencja Dolce Vita opinie

Post autor: wendon »

Nie znam. U mojego brata sprawdziła się agencja pracy tymczasowej WorkProfi http://www.workprofi.pl/ z Wałbrzycha. Zapewniają legalne zatrudnienie w Polsce i za granicą, można na nich polegać. Brat pracował jako elektryk w Niemczech i bardzo dobrze zarobił, wiem, że ma jeszcze zamiar z tą agencją wyjechać.
ODPOWIEDZ