Praca w Niemczech

Jakie studia wybrać? Czy warto inwestować w szkolenia i kursy? Jaki kurs języka obcego wybrać? To wątek poświęcony edukacji.
aśkoo

Praca w Niemczech

Post autor: aśkoo »

Polecacie pracę jako opiekunka doosób starszych za granicą? Pracowałam już w tym zawodzie, ale w Polsce. Sąsiadka była dyrektorką w hospicjum i załatwiła mi pracę. Teraz chciałabym spróbować swoich sił za granicą. Nie ukrywam, że chodzi o lepsze zarobki. Gdzie takiej pracy szukać?

żabka

Re: Praca w Niemczech

Post autor: żabka »

Ja również uważam, że praca za granicą jest dużo lepszą opcją niż w Polsce. Znasz język niemiecki? To ci bardzo ułatwi pracę i automatycznie podniesie zarobki. Sama wyjeżdżam do pracy sezonowej w Niemczech i nie narzekam. Można świetnie zarobić. Ostatnio nawet myśle o przeprowadzce.

BronekĆ19865

Post autor: BronekĆ19865 »

Ja pracuję w Niemczech i powiem wam, naprawdę znalazłem super pracę i jeżeli ktoś z was szuka dobrej firmy przewozowej to polecam zapoznać się z ofertą tej firmy https://przewozosobnysa.pl/kontakt . Ja korzystam z usług tej firmy i powiem wam, że można im zaufać w 100%.

wieśka

Post autor: wieśka »

Nie, nie. Promedica wszystko sama załatwia. Zapewniają swoim pracownikom transport, wyżywienie, ubezpieczenie i wszystko inne. Ty tylko podpisujesz umowę. Moja mama z nimi często wyjeżdża do Niemiec i jest zadowolona. Zarabia naprawdę świetnie i nie haruje od rana do nocy. Wiadomo... praca nie jest lekka, ale wszystko zależy od tego na jak bardzo schorowaną osobę trafisz.

móranowska

Post autor: móranowska »

Dobrze rozejrzeć się za solidnymi ofertami pracy za granicą. Dzięki https://derksen-polska.pl/oferty-pracy/ także i ja znalazłem to, czego poszukiwałem przez te lata. Praca tymczasowa za granicą przyniosła mi atrakcyjny zarobek a dokładnie o to chodziło. Oczywiście oferty w Polsce także można znaleźć.

Awatar użytkownika
waza

Post autor: waza »

Mi się wydaje, że takie wyjazdy do pracy do Niemiec są bardzo popularne w ostatnim czasie. Słyszałam, że można tam naprawdę dobrze zarobić. Sporo ofert pracy na różnych stanowiskach w tym właśnie kraju widziałam ostatnio na stronie internetowej https://polandworkforce.com/praca-niemcy/. Polecam je sobie poprzeglądać w wolnej chwili ;)

patryśka

Post autor: patryśka »

Według mnie jak najbardziej warto wyjechać do pracy do Niemiec, szczególnie, że oferty jakie znajdziecie w http://praca.dojczland.info są naprawdę bardzo korzystne. Nawet niedawno mój mąż znalazł tutaj dobrą pracę i chwali sobie zarobki jakie tutaj ma jak i warunki.

Iroń

Post autor: Iroń »

Szukając dobrych ofert pracy za granicą to zdecydowanie do sprawdzenia mogę polecić Wam agencję https://hollandcontracting.pl/ jeżeli zależy wam na znalezieniu dobrze płatnej i sprawdzonej pracy. Ogólnie to bardzo miło wspominam współpracę z tą firmą, dzięki ich pomocy bez stresu mogłam wyjechać do Holandii i na pewno szybko wracać nie zamierzam :)

vikii

Post autor: vikii »

aśkoo pisze:
11 sie 2021, 20:45
Polecacie pracę jako opiekunka doosób starszych za granicą? Pracowałam już w tym zawodzie, ale w Polsce. Sąsiadka była dyrektorką w hospicjum i załatwiła mi pracę. Teraz chciałabym spróbować swoich sił za granicą. Nie ukrywam, że chodzi o lepsze zarobki. Gdzie takiej pracy szukać?
Praca w Promedica nie należy do najłatwiejszych, ale uważam, ze warto się jej podjąć. przede wszystkim dlatego, że bardzo dobrze płacą a organizacja wyjazdu leży po stronie firmy. To naprawdę ogromne ułatwienie. Nie wyobrażam sobie jechać na własna rękę do Niemiec!

Jaśka

Post autor: Jaśka »

Może znudziła wam się praca za granica i chcecie znaleźć pracę w Polsce? Polecam wam zerknąć na stronę https://pl.jobimi.com to taki portal gdzie są zamieszczone oferty pracy z całej Polski. Zobaczcie sobie bo może akurat tam znajdziecie idealną ofertę dla siebie. Ja właśnie już widziałam wiele fajnych ofert.

iwuć

Post autor: iwuć »

Pracę w Niemczech też możecie poszukać w ofertach Mondi Polska. Mają całkiem fajne. Do tego to agencja pracy która ma całkiem fajne warunki i potrafi wiele załatwić. Nigdy nie jedzie się w ciemno do pracy za granicą. Oni załatwiają noclegi, sprawy podatkowe i urzędowe, no i samą pracę :) Oczywiście umowa na warunkach niemieckich, wiec całkiem fajnie.

surka

Post autor: surka »

iwuć pisze:
28 paź 2021, 18:20
Pracę w Niemczech też możecie poszukać w ofertach . Mają całkiem fajne. Do tego to agencja pracy która ma całkiem fajne warunki i potrafi wiele załatwić. Nigdy nie jedzie się w ciemno do pracy za granicą. Oni załatwiają noclegi, sprawy podatkowe i urzędowe, no i samą pracę :) Oczywiście umowa na warunkach niemieckich, wiec całkiem fajnie.
Jakoś nigdy nie ciągnęło mnie do pracy poza granicami. Raczej w kregu moich zainteresowań jest praca Częstochowa - blisko rodziny, na miejscu. Ale jak wiadomo każdy czegoś innego od życia wymaga i grunt to by się spełniać

mońka456

Post autor: mońka456 »

surka pisze:
04 lis 2021, 1:24
iwuć pisze:
Pracę w Niemczech też możecie poszukać w ofertach . Mają całkiem fajne. Do tego to agencja pracy która ma całkiem fajne warunki i potrafi wiele załatwić. Nigdy nie jedzie się w ciemno do pracy za granicą. Oni załatwiają noclegi, sprawy podatkowe i urzędowe, no i samą pracę :) Oczywiście umowa na warunkach niemieckich, wiec całkiem fajnie.
Jakoś nigdy nie ciągnęło mnie do pracy poza granicami. Raczej w kregu moich zainteresowań jest praca Częstochowa - blisko rodziny, na miejscu. Ale jak wiadomo każdy czegoś innego od życia wymaga i grunt to by się spełniać

mońka456

Post autor: mońka456 »

surka pisze:
04 lis 2021, 1:24
iwuć pisze:
A ja pracuję za granicą

ODPOWIEDZ