Gdzie na studia

Jakie studia wybrać? Czy warto inwestować w szkolenia i kursy? Jaki kurs języka obcego wybrać? To wątek poświęcony edukacji.
Awatar użytkownika
Jalanga
Posty: 5
Rejestracja: 12 maja 2019, 16:44

Gdzie na studia

Post autor: Jalanga »

Mieszkam w okolicach Sieradza, gdzie najlepiej szukać uczelni na której warto podjąć studia?
Awatar użytkownika
UlaLe
Posty: 5
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:15

Re: Gdzie na studia

Post autor: UlaLe »

Ja bym na Twoim miejscu wybrała Łódź. Sporo ciekawych kierunków kształcących specjalistów w różnych poszukiwanych na rynku kierunkach proponuje Akademia Humanistyczno Ekonomiczna i nie jest to tylko Informatyka, ale też różne kierunki artystyczne jak np. Produkcja i realizacja muzyki - studia stacjonarne i niestacjonarne.
Awatar użytkownika
surayka
Posty: 109
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:37

Re: Gdzie na studia

Post autor: surayka »

ja na studia wybrałam się do stolicy :) w tygodniu pracuje a ucze się w systemie niestacjonarnym. Jeśli chodzi o kierunek to wszystko zalezy od tego czym chcesz się zajmować w przyszłości, ja np zdecydowałam się na fizjoterapię :) Jesli chodzi o uczelnie to bardzo polecam Mazowiecką Uczelnię Medyczną http://mum.edu.pl/ . Bardzo wysoki poziom, doświadczeni wykładowcy, ciekawe zajęcia i niewygórowane czesne.
Awatar użytkownika
waza
Posty: 510
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:28

Re: Gdzie na studia

Post autor: waza »

Bez względu na to, na jakie studia się zdecydujecie, warto moim zdaniem zapisać się dodatkowo na jakiś kurs języka angielskiego - to zawsze się Wam przyda. Z tego, co się orientuję, takie kursy organizuje Szkoła Językowa Speak-Up, na stronie https://www.speak-up.pl/angielski-dla-studentow możecie zapoznać się z ich ofertą :) Polecam :)
Awatar użytkownika
emzet
Posty: 3
Rejestracja: 04 lip 2019, 14:11

Re: Gdzie na studia

Post autor: emzet »

Jak dla mnie liczą się tylko sprawdzone oferty. To z pewnością jest jedna z nich.
Posiadanie dziecka jest jak tatuaż na twarzy. Trzeba być całkowicie pewnym, nim się podejmie ostateczną decyzję.
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 50
Rejestracja: 24 lip 2019, 13:05

Re: Gdzie na studia

Post autor: Daria »

Ja mam pytanie do studiujących we Wrocławiu - czy kojarzycie gdzie znajdę najlepsze noclegi Wrocław ?
Mój brat rozpoeczyna studia i będzie chciał zarezerwować jakiś mikroaparatament na czas studiów.
Szukamy czegoś raczej w dobrym standardzie i w samym centrum! Możecie coś polecić?
Awatar użytkownika
Marcelina45
Posty: 13
Rejestracja: 04 lut 2020, 8:29

Re: Gdzie na studia

Post autor: Marcelina45 »

Moim zdaniem najlepiej wybrać kierunek, który pokrywa się z Twoimi zainteresowaniami i w dużej mierze opiera się o zajęcia praktycznie przygotowujące do zawodu. Ja na przykład od dziecka marzyłam żeby zostać policjantką, z drugiej jednak strony bardzo interesowała mnie chemia i praca w laboratorium. Dlatego wybór Kryminologii i Kryminalistyki https://www.prawowroclaw.edu.pl/oferta/ ... nalistyka/ był w moim przypadku strzałem w 10tkę!
Awatar użytkownika
firt
Posty: 63
Rejestracja: 16 mar 2020, 9:12

Re: Gdzie na studia

Post autor: firt »

Nie patrz na to gdzie, ze względu na miejsce zamieszkania, wybierz coś co cię interesuje i da ci dobry start
ODPOWIEDZ