Odchudzanie z Rymkiewicz System

W zdrowym ciele zdrowy duch! Rozmawiamy o sposobach na dobrą kondycję, zbieramy informacje o eventach sportowych, sklepach ze sprzętem i dobrymi, zdrowymi przepisami.
Awatar użytkownika
lilonkaa
Posty: 23
Rejestracja: 25 wrz 2019, 12:10

Odchudzanie z Rymkiewicz System

Post autor: lilonkaa »

Cześć wszystkim! :) Ktoś się aktualnie odchudza :) ? Tak wiem pytanie bardziej retoryczne bo w sumie nie znam osoby, która ie jest na diecie albo przynajmniej raz na niej nie była :) ja próbuję coś podziałać ale doszłam właśnie do wniosku, że sama nie dam rady. Za szybko się wyłamuję i tracę motywację. Natknęłam się gdzieś w sieci na namiar na poradnię Olgi Rymkiewicz we Wrocławiu. Korzystał ktoś ? Warto ?
Awatar użytkownika
ella_88
Posty: 86
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:09

Re: Odchudzanie z Rymkiewicz System

Post autor: ella_88 »

nazwisko jest mi znane ale nie wiedziałam, ze ta Pani prowadzi jakaś poradnię. Ale to i tak Wrocław a ja z Warszawy jestem to jednak kawał drogi ;/ muszę kogoś na miejscu poszukać :)
Awatar użytkownika
surayka
Posty: 109
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:37

Re: Odchudzanie z Rymkiewicz System

Post autor: surayka »

Tak pani Rymkiewicz przyjmuje we Wrocławiu ale prowadzi też konsultacje online na Skypie więc jesli masz internet ( a wnioskuje po wpisie na forum, że masz) to możesz się śmiało z nią kontaktować :) a wracając do głównego tematu to ja polecam. Jestem ich pacjentką dopiero od 3 miesięcy ale i tak do tej pory zrobili dla mnie więcej niż wszyscy inni dietetycy razem wzięci przez ostatnich 5 lat...

oshee drink
Awatar użytkownika
lilonkaa
Posty: 23
Rejestracja: 25 wrz 2019, 12:10

Re: Odchudzanie z Rymkiewicz System

Post autor: lilonkaa »

dziękuje ślicznie za informacje! To co piszesz brzmi cudownie i fajnie, ze Ci się udało! Ja też mam nadzieje, ze w końcu stanę na nogi z ich pomocą.
Awatar użytkownika
surayka
Posty: 109
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:37

Re: Odchudzanie z Rymkiewicz System

Post autor: surayka »

na pewno! Na początku czeka Cie kilka spotkań z panią Olgą, która jest wykwalifikowanym psychodietetykiem. Rozmawiacie sobie, wspólnie odkrywacie co tak naprawdę blokuje Cię przed takim pełnym zaangażowaniem w dietę. I dostajesz bezcenne wskazówki jak z takimi własnymi ,,demonami" walczyć. Dopiero potem, jak już jesteś gotowa, jesteś kierowana do dietetyka, który układa Ci diete i plan treningowy. Mega kompleksowe podejście do tematu :) I przede wszystkim baaaaardzo skuteczne!
Awatar użytkownika
Marioolka
Posty: 75
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:36

Re: Odchudzanie z Rymkiewicz System

Post autor: Marioolka »

dzięki bardzo za praktyczne porady

kanapo wersalka
Ostatnio zmieniony 18 mar 2020, 17:33 przez Marioolka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
lilonkaa
Posty: 23
Rejestracja: 25 wrz 2019, 12:10

Re: Odchudzanie z Rymkiewicz System

Post autor: lilonkaa »

Nie ma chyba bardziej profesjonalnej metody na odchudzanie niż własnie spotkanie z psychodietetykiem czy dietetykiem prawda mariolkaa? Ja już jestem po pierwszym spotkaniu i teraz żałuje w sumie tylko tego, że tak długo z tym zwlekałam. Najważniejsze, że już zaczęłam działać, teraz będzie już tylko lepiej :)
Awatar użytkownika
waza
Posty: 510
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:28

Re: Odchudzanie z Rymkiewicz System

Post autor: waza »

A co sądzicie na temat cateringów dietetycznych? Czy rzeczywiście pomagają one w utracie zbędnych kilogramów? Ja zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty firmy afterfit-catering.pl/, bo wydaje mi się ona całkiem atrakcyjna. Jak sądzicie, warto ?
Awatar użytkownika
surayka
Posty: 109
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:37

Re: Odchudzanie z Rymkiewicz System

Post autor: surayka »

fajnie, ciesze sie, że jestes zadowolona :) w ogole fajnie, ze coraz wiecej osob chce być fit. wyjdzie nam to wszystkim na zdrowie :)
Awatar użytkownika
lilonkaa
Posty: 23
Rejestracja: 25 wrz 2019, 12:10

Re: Odchudzanie z Rymkiewicz System

Post autor: lilonkaa »

no co prawda to prawda haha :) jestem dobrej myśli i mówię sobie ciągle, że lato w 2020 roku będzie nalezeć do mnie :)

jak zaktualizować androida na tablecie
Awatar użytkownika
surayka
Posty: 109
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:37

Re: Odchudzanie z Rymkiewicz System

Post autor: surayka »

lilonkaa i takie nastawienie bardzo mi się podoba. Taka motywacja i odpowiednie podejście to podstawa :)
Awatar użytkownika
MAŁPISZON
Posty: 16
Rejestracja: 04 gru 2019, 14:09
Kontakt:

Re: Odchudzanie z Rymkiewicz System

Post autor: MAŁPISZON »

Żeby schudnąć trzeba mieć czas na ćwiczenia. Najlepiej trenować, kiedy masz sprzęt pod ręką. Zamontowane drabinki gimnastyczne w domu umożliwia skorzystanie z niej w każdej wolnej chwili, nawet kiedy pogoda uniemożliwia wyjście do siłowni.
https://malpiszon.pl/
Awatar użytkownika
Mriolka
Posty: 70
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:18

Re: Odchudzanie z Rymkiewicz System

Post autor: Mriolka »

Awatar użytkownika
kokoszka
Posty: 185
Rejestracja: 06 lip 2019, 8:54

Re: Odchudzanie z Rymkiewicz System

Post autor: kokoszka »

jak dla mnie najrozsadniejsza opcja to dietetyk - ja korzystam z pomocy https://medicoverdieta.pl/ - dietetycy ulozyli mi plan zywienia, trenerzy plan aktywnosci fizycznej, a dodatkowo nad wszystkim kontrole maja lekarze, wiec nie ma sie czego bac
Ełka

Re: Odchudzanie z Rymkiewicz System

Post autor: Ełka »

Pakietów cateringu jest bardzo dużo. Chcąc wybrać opcję dla siebie to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na takie opcje, jak dieta pudełkowa Poznań można zerknąć i wybrać najlepszą opcję dla siebie z oferty SportFoodBOx. Firma ma wiele opcji i da się dopasować jedzenie pod swoje potrzeby. Nie będzie trzeba gotować w domu, no i też jest to mega oszczędność czasu!
Gaśka

Re: Odchudzanie z Rymkiewicz System

Post autor: Gaśka »

A czy próbowałyście już może w takim razie takiej opcji, jak dieta oczyszczająca Jeżeli jeszcze nie, to jak najbardziej warto do nich zajrzeć, żeby oczyścić organizm i jednocześnie zadbać o samopoczucie oraz skutecznie zrzucić nadmiar kilogramów. Mam nadzieję, że wrócicie do pełni sił!
ODPOWIEDZ