Objadanie się?

W zdrowym ciele zdrowy duch! Rozmawiamy o sposobach na dobrą kondycję, zbieramy informacje o eventach sportowych, sklepach ze sprzętem i dobrymi, zdrowymi przepisami.
Szczęsna

Objadanie się?

Post autor: Szczęsna »

Jak powstrzymać chęć ciągłego podjadania? A może podpowiedź na zakąski, które nie tuczą?
Awatar użytkownika
Tornados
Posty: 68
Rejestracja: 07 paź 2019, 17:41

Re: Objadanie się?

Post autor: Tornados »

Zakąski w przeważającej większości nie są zdrowe ani niskokaloryczne, a nawet te dobre jak orzechy czy jabłka też nie mogą być jedzone bez umiaru, poza tym ile można jeść jabłek ;)
Niepohamowane objadanie się czasami bywa objawem jakichś poważniejszych zaburzeń i trzeba z tym niestety udać się do psychologa.
Sprawdź czy to nie ta choroba przypadkiem - bulimia przyczyny i skutki. W tekście do którego podsyłam ci link opisali charakterystyczne objawy https://wdobrymkierunku.com/blog/bulimi ... ny-skutki/
lępard

Re: Objadanie się?

Post autor: lępard »

Ja zacząłem jeść z nudów, siedząc w domu na pracy zdalnej, plus brak ruchu i kilogramów przybyło. Dziewczyna kupiła dla siebie i dla mnie shaki fit Me,teraz zamiast miski chipsów i batonów to na kolację wolę wypić shake'a, sycący, zdrowy i ma sporo witamin.
ODPOWIEDZ