Ekologiczne oleje roślinne

W zdrowym ciele zdrowy duch! Rozmawiamy o sposobach na dobrą kondycję, zbieramy informacje o eventach sportowych, sklepach ze sprzętem i dobrymi, zdrowymi przepisami.
Awatar użytkownika
Laurencja
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2020, 21:34

Ekologiczne oleje roślinne

Post autor: Laurencja »

Hej! Stosujecie naturalne oleje roślinne? Niedawno przeczytałam, że są o wiele korzystniejsze dla zdrowia niż jakieś suplementy i produkty z drogerii czy aptek. Polećcie mi jakiś sprawdzony sklep, w którym kupię takie oleje :)
Awatar użytkownika
Krzysztofa1976
Posty: 1
Rejestracja: 31 mar 2020, 1:42

Re: Ekologiczne oleje roślinne

Post autor: Krzysztofa1976 »

To prawda, naturalne ekstrakty olejowe o wiele korzystniej wpływają na organizm. Wiem, bo stosuję :) Sprawdź ofertę proaktiv.pl. Kupisz u nich wspomniane ekstrakty, oleje w kapsułkach, ale też nano koloidy czy sok z aloesu.
Awatar użytkownika
Marioolka
Posty: 75
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:36

Re: Ekologiczne oleje roślinne

Post autor: Marioolka »

Ekologiczne produkty są coraz chętniej wykorzystywane w kuchni i to mi się bardzo podoba. Wiecie, że możecie również wybrać ekologiczne wyposażenie wnętrz, w ten sposób się urządzić? Trzeba wiedzieć tylko gdzie takich produktów szukać;) Sklep internetowy http://betterbetter.com super się tu sprawdzi.
Awatar użytkownika
kasikaa
Posty: 104
Rejestracja: 30 sty 2020, 18:57

Re: Ekologiczne oleje roślinne

Post autor: kasikaa »

Poczytaj o oleju rzepakowym bo to świetne źródło wszelkich witamin w tym kwasów omega które mają zbawienny wpływ na działanie organizmu. Ja stosuję olej rzepakowy rafinowany i póki co nie narzekam na zdrowie a wręcz przeciwnie. Jest masa stron z przepisami które bazują na olejach rzepakowych więc poszukaj.
Awatar użytkownika
papier
Posty: 98
Rejestracja: 06 paź 2019, 0:31

Re: Ekologiczne oleje roślinne

Post autor: papier »

Ja kupuję i oleje i oliwy, bardzo lubię dodawać je do różnych sałatek ale zjadać także z bagietką czy dodawać do pizzy. Patrzę zawsze na pochodzenie, na skład takich olejów. Mam zaufanie do tych z oferty https://tasti.pl/ , znacie już może ten sklep online? Mają produkty prosto z Włoch, w tym właśnie najlepszej jakości oliwy z oliwek, także w różnych wersjach smakowych.
ODPOWIEDZ