Biopsja mammograficzna - gdzie można ją wykonać teraz w stolicy bez zbędnych kolejek?

W zdrowym ciele zdrowy duch! Rozmawiamy o sposobach na dobrą kondycję, zbieramy informacje o eventach sportowych, sklepach ze sprzętem i dobrymi, zdrowymi przepisami.
KserniaŻ

Biopsja mammograficzna - gdzie można ją wykonać teraz w stolicy bez zbędnych kolejek?

Post autor: KserniaŻ »

Biopsja mammograficzna - gdzie można ją wykonać teraz w stolicy bez zbędnych kolejek?
Andżelikaa

Re: Biopsja mammograficzna - gdzie można ją wykonać teraz w stolicy bez zbędnych kolejek?

Post autor: Andżelikaa »

Jak bez zbędnych kolejek to jedynie prywatnie. W Wilmedzie na Wilanowie wykonują takie biopsje na pewno. A z tego co wiem działają teraz normalnie.
Aldona_Ł

Re: Biopsja mammograficzna - gdzie można ją wykonać teraz w stolicy bez zbędnych kolejek?

Post autor: Aldona_Ł »

A ile w ogóle taka biopsja piersi kosztuje? Orientuje się ktoś? Muszę wykonać biopsję torbiel piersi. Na NFZ kolejki takie, że szkoda gadać, więc w grę wchodzi jedynie prywatnie ale nie wiem z jakim kosztem się liczyć. Podpowie mi ktoś? Badanie muszę wykonać w miarę szybko, więc tutaj też ograniczenia. Nie ma problemu żeby pojechać gdzies do innego miasta.
ODPOWIEDZ