Technik Weterynarii - Łódź

Czy warto inwestować w siebie? Jak się motywować? Gdzie zdobywać wiedzę? Wątek dla osób stawiających na rozwój osobisty i edukację.
Awatar użytkownika
Rezig
Posty: 105
Rejestracja: 24 wrz 2019, 22:43

Technik Weterynarii - Łódź

Post autor: Rezig »

Chciałabym po skończonym liceum pójść do szkoły policealnej i kształcić się w kierunku Technik Weterynarii, czy uważacie że jest to dobry wybór i czy rzeczywiście są w stanie mnie przygotować do późniejszej pracy w tym zawodzie. Kocham zwierzęta i też mam nadzieję, że będę w stanie im skutecznie pomóc. Dlatego byłabym wdzięczna za każdą wskazówkę :)
Awatar użytkownika
DamianNor
Posty: 34
Rejestracja: 24 wrz 2019, 22:50

Re: Technik Weterynarii - Łódź

Post autor: DamianNor »

Jezeli wybierzesz mądrze to jak najbardziej. Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci szkołę policealną Cosinus bo naprawdę zajęcia są dobrze przygotowane i co ważne organizują dodatkowe kursy zawodowe które lepiej przygotują Cię do pracy i też są w dużo niższej cenie właśnie dla ich słuchaczy.
Awatar użytkownika
TodEk
Posty: 45
Rejestracja: 24 wrz 2019, 22:38

Re: Technik Weterynarii - Łódź

Post autor: TodEk »

Podzielam dobrą opinię na temat Cosinus i uważam, że jest to bardzo dobra szkoła policealna jeśli chodzi o przygotowanie do egzaminów, ponieważ sam z resztą kończyłem kierunek Masażysty i poszło mi super (bez żadnych poprawek), ale i szybko znalazłam pracę.

krem na przebarwienia forum
Awatar użytkownika
Marels
Posty: 249
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:14

Re: Technik Weterynarii - Łódź

Post autor: Marels »

Też sądzę, że jak już wybó policealnej to właśnie Cosinus (z resztą tylko ta mi się tak naprawdę kojarzy, którą mogłabym polecić). Mają swoje oddziały w wielu miastach z bogatym zestawieniem kierunków oraz dobrą kadrą która umie dzielić się wiedzą oraz konkretnymi umiejętnościami w zależności od wybranego kierunku.
Awatar użytkownika
TodEk
Posty: 45
Rejestracja: 24 wrz 2019, 22:38

Re: Technik Weterynarii - Łódź

Post autor: TodEk »

Cosinus to dobre miejsce do zdobywania takich kwalifikacji, jednak warto podjąć dobrą decyzję co do kierunku. Rzeczywiście dużo bardziej cenione są te medyczne, dlatego technik masażysta, opiekun medyczny, czy osób starszych to idealna propozycja dla każdego kto wiąże z tym przyszłość zawodową i ma odpowiednie podejście oraz empatię do słabszych osób.
ODPOWIEDZ