Szkolenia

Czy warto inwestować w siebie? Jak się motywować? Gdzie zdobywać wiedzę? Wątek dla osób stawiających na rozwój osobisty i edukację.
Iryn

Szkolenia

Post autor: Iryn »

Jak wygląda u Was kwestia rozwoju osobistego, pomimo, że tak to określę, zakończenia regularnej nauki? (wiadomo, szkoła średnia, studia itp). Korzystacie z możliwości rozwoju, jaką dają kursy, różnego rodzaju szkolenia? Dajcie znać, ja planuję szkolenia ze stylizacji paznokci :)

Sławomir

Re: Szkolenia

Post autor: Sławomir »

Ze swojej strony chciałbym Wam polecić bardzo interesujący portal, na którym znajdziecie porady związane z test wiedzy do policji oraz oficjalne pytania podane przez WSPol z opracowanymi odpowiedziami. Jest to strona, z której sam korzystałem podczas przygotowań do testów do policji.

sewuś

Re: Szkolenia

Post autor: sewuś »

Ja mimo, że ukończyłam wszystkie etapy edukacji, mam magistra i pracuję w zawodzie psychologa to nadal się szkolę i to jest nieodłączny element życia. Konieczne jest aktualizować swoją wiedzę zdobytą na studiach, ale także zdobywanie nowych umiejętności. Osobiście często korzystam z ofert szkoleń warszawskiego Centrum CBT , np. zapisałam się na warsztaty z neuropsychologii klinicznej dorosłego. Interesuję się tym tematem, chcę zdobyć wiedzę. Zostawiam informacje gdyby ktoś chciał się zapisać https://cbt.pl/szkolenia/neuropsycholog ... doroslego/

Arkadiuś42

Re: Szkolenia

Post autor: Arkadiuś42 »

Moim zdaniem szkolenia są bardzo ważne aby pracownicy mogli się stale rozwijać i posiadać jeszcze większą wiedze. Na stronie https://pccpoland.pl/ znajdziecie firmę, która zajmuje się szkoleniami do lat i na pewno dobrze przeszkolą waszych pracowników w dziedzinie, która was interesuje.

Halina Kurek

Re: Szkolenia

Post autor: Halina Kurek »

Ja jestem nauczycielką i priorytetem jest dla mnie rozwój w kierunku zawodowym, związanym nie tyle z przedmiotem, jakiego nauczam, bo tu ukończyłam studia. Ale jest szereg bardzo ciekawych szkoleń dotyczących metod pracy z dziećmi, aby aktywizować ich i zachęcać do działania, a także kursy związane z funkcjonowaniem szkoły w obecnych "warunkach". Świetnym rozwiązaniem dla mnie było szkolenie pozwalające mi prowadzić zajęcia zdalne. I mimo że opanowałam tę sztukę, to i tak najbardziej cenię sobie pracę z uczniem bezpośrednio w klasie. Ale oczywiście oferta jest znacznie szersza. Za każdym razem zwracam również uwagę na szkolenia dotyczące zarządzania oświatą, w tym np. https://ecrklex.pl/produkty/szkola-po-p ... nia-2021-r.

Belona

Re: Szkolenia

Post autor: Belona »

No ja swoją szkołę też skończyłam już kilka ładnych lat temu. Jestem po fizjoterapii na katowickich AWFie, ale mimo to od tamtego czasu uczestniczyłam już w wielu różnych szkoleniach i kursach. Bo najgorsze co można zrobić, to stać w miejscu, nie rozwijać się. teraz zapisałam się na szkolenie z metody BeBo https://www.beckenboden.com/pl/ - pewnie słyszeliście - chodzi o prawidłowe wykonywanie treningu mięśni dna miednicy, każdy fizjoterapeuta powinien mieć je za sobą.

ODPOWIEDZ