studia podypomowe z zarządzania w Wawie - gdzie ?

Czy warto inwestować w siebie? Jak się motywować? Gdzie zdobywać wiedzę? Wątek dla osób stawiających na rozwój osobisty i edukację.
Awatar użytkownika
surayka
Posty: 109
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:37

studia podypomowe z zarządzania w Wawie - gdzie ?

Post autor: surayka »

Hej wszystkim. Zamierzam wybrać się od pazdziernika na podyplomówkę z zarządzania. Myślałam o czymś związanym pośrednio też z medycyną. Kojarzycie uczelnie, gdzie są takie kierunki ? Będę wdzięczna za wszystkie informacje :)
Awatar użytkownika
nunek44
Posty: 14
Rejestracja: 10 cze 2019, 8:49

Re: studia podypomowe z zarządzania w Wawie - gdzie ?

Post autor: nunek44 »

jesli chodzi o kierunek to szukaj może zarządzania prawem medycznym ? Tacy specjaliści są teraz bardzo mocno poszukiwani, nawet u nas w firmie jakiś czas temu kogoś takiego szukali :)
Awatar użytkownika
ella_88
Posty: 86
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:09

Re: studia podypomowe z zarządzania w Wawie - gdzie ?

Post autor: ella_88 »

na Mazowieckiej Uczelni Medycznej mają taką podyplomówkę właśnie z zarządzania prawem medycznym. Sama ostatnio się nad tym zastanawiałam bo uczelnia sama w sobie jest bardzo dobra.
Awatar użytkownika
surayka
Posty: 109
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:37

Re: studia podypomowe z zarządzania w Wawie - gdzie ?

Post autor: surayka »

super bardzo Wam dziękuje za wszystkie informacje :) Zaraz sobie zerkne na ich stronę internetową i poczytam :) Jak sie uda to zloze papiery :)
Awatar użytkownika
ella_88
Posty: 86
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:09

Re: studia podypomowe z zarządzania w Wawie - gdzie ?

Post autor: ella_88 »

surayka no pewnie, że tak :) warto! Ogólnie ta uczelnia cieszy się bardzo dobrymi opiniami i możesz być pewna, że edukacja będzie na najwyższym poziomie.
Awatar użytkownika
surayka
Posty: 109
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:37

Re: studia podypomowe z zarządzania w Wawie - gdzie ?

Post autor: surayka »

Dzięki jeszcze raz, informuje tylko, że papiery zostały złożone, teraz tylko muszę czekać na październik :)
Awatar użytkownika
monka
Posty: 440
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:05

Re: studia podypomowe z zarządzania w Wawie - gdzie ?

Post autor: monka »

Niestety totalnie nie orientuję się w warszawskich placówkach. Natomiast, jeśli chodzi o uczelnie we Wrocławiu, to mogę śmiało polecić tą: https://www.prawowroclaw.edu.pl/. Studiuje tam aktualnie Prawo i jestem bardzo zadowolona z tego miejsca. Podejście do studentów pierwsza klasa, wykłady ciekawe. Śmiało polecam, jeżeli lubicie kodeksy i przepisy tak samo jak ja.
Awatar użytkownika
Asiapelasia
Posty: 29
Rejestracja: 12 gru 2019, 8:54

Re: studia podypomowe z zarządzania w Wawie - gdzie ?

Post autor: Asiapelasia »

Studia to bardzo poważny wybór dlatego też należy dobrze się zastanowić zanim podejmiemy decyzję na jaki kierunek się zdecydujemy. W Warszawie jest dużo różnych kierunków studiów i uczelni. Jedną z takich są studia z administracji na tej uczelni https://vizja.pl/studia-wyzsze/administracja,ws59.html Moich kilku znajomych właśnie tam się wybiera i kto wie może i ja zdecyduje się na ten kierunek

meble boss łomża
Awatar użytkownika
zero
Posty: 260
Rejestracja: 10 wrz 2019, 23:40

Re: studia podypomowe z zarządzania w Wawie - gdzie ?

Post autor: zero »

Jeżeli stoicie przed wyborem odpowiedniego kierunku na studiach, to co powiecie o administracja warszawa studia ? Według mnie, to kierunek bardzo przyszłościowy i łatwo po nim można znaleźć pracę. Zgodzicie się ze mną, czy macie odmienne zdanie w tej kwestii?
Awatar użytkownika
Lusia
Posty: 148
Rejestracja: 16 lut 2020, 12:54

Re: studia podypomowe z zarządzania w Wawie - gdzie ?

Post autor: Lusia »

Studia podyplomowe to dobre rozwiązanie, warto dokształcać się z przyszłościowych kierunków. . Warto zdecydować się na kierunek logistyka przedsiębiorstw - grunt to wybor odpowiedniej uczelni,ktora zmotywuje nas do nauki a takze zagwarantuje nam dobrze platna pracę w przyszlosci. Ja szukalabym w na Powązkach w Warszawie, bo jest u bardzo dobra uczelnia jak Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna
Awatar użytkownika
waza
Posty: 510
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:28

Re: studia podypomowe z zarządzania w Wawie - gdzie ?

Post autor: waza »

A skoro już o zarządzaniu mowa, to czy ktoś z Was robił sobie może studia lub kurs z zarządzania zasobami ludzkimi? Widziałam ostatnio ofertę takiego kursu na stronie internetowej http://kursy-edu.net.pl/kurs-zarzadzani ... -ludzkimi/ i zaczęłam się nad nim zastanawiać... co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
haniula
Posty: 71
Rejestracja: 27 cze 2019, 16:10

Re: studia podypomowe z zarządzania w Wawie - gdzie ?

Post autor: haniula »

Jeśli ciągnie cię do poszerzania wiedzy to jasne, nie ma nawet co się zastanawiać :) ja też w Warszawie chce rozpocząć nowy kierunek a mianowicie analiza rynków finansowych i mam nadzieję, że na drodze nic nie stanie i uda mi się go zrobić :)
Awatar użytkownika
seven_sins
Posty: 84
Rejestracja: 17 sie 2019, 22:18

Re: studia podypomowe z zarządzania w Wawie - gdzie ?

Post autor: seven_sins »

W Trójmieście natomiast znajdziesz budownictwo II stopnia na http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-a ... ii-stopnia - bardzo dobra uczelnia, znam dwie osoby które są absolwentami i bardzo szybko znalazły pracę :)
eweuś033

Re: studia podypomowe z zarządzania w Wawie - gdzie ?

Post autor: eweuś033 »

A może ktoś z Was myśli o tym, aby studiować budownictwo pasywne? Jeśli tak, to polecam Wam konkretnie zerknąć sobie na stronę https://ult.edu.pl/studia/budownictwo-pasywne/ , aby poznać szczegóły związane właśnie z takim kierunkiem, no i samą uczelnią. Na pewno dobrze wybierzecie.
ODPOWIEDZ