marketing inwestycji

Witaj na forum lifestyleinfo.pl. Znajdziesz tu informacje o modzie, motoryzacji, zdrowiu, biznesie i wiele więcej. Tutaj możesz powiedzieć kilka słów o sobie, napisać, czego szukasz na forum i przywitać się z innymi użytkownikami.
Awatar użytkownika
igunia
Posty: 102
Rejestracja: 24 lip 2019, 9:35

marketing inwestycji

Post autor: igunia »

Ja tak działałam wchodząc na nowe działki z nowymi inwestycjami. Dobra reklama sieciowa pozwała znaleźć nabywców lokali na etapie kończenia garaży podziemnych. Dokładnie to ludzie od http://ebi-marketing.pl/ działali dla mojej firmy poprzez pomysłowe zagrania marketingiem internetowym, co dla mnie ma bardzo dużo sensu i będzie konieczne przy kolejnych etapach.

Awatar użytkownika
irkaa
Posty: 87
Rejestracja: 08 lut 2020, 0:09

Re: marketing inwestycji

Post autor: irkaa »

W moim przypadku dość długo szukałam formy reklamy która by mnie najbardziej zadowalała. Ostatecznie zrezygnowałam z tradycyjnej metody i zdecydowałam się na marketing internetowy a konkretnie szeptankę. Wszystkim zajmuje się agencja http://marketingszeptanyagencja.pl/ a ja mogę się skupić na obsłudze moich klientów. Których na szczęście nie brakuje :)

magaś90

Re: marketing inwestycji

Post autor: magaś90 »

igunia pisze:
14 lip 2021, 22:13
Ja tak działałam wchodząc na nowe działki z nowymi inwestycjami. Dobra reklama sieciowa pozwała znaleźć nabywców lokali na etapie kończenia garaży podziemnych.
A to ciekawe - muszę zgłębić ten temat, bo działki i nieruchomości to też mój sposób na inwestycje.

magaś90

Re: marketing inwestycji

Post autor: magaś90 »

irkaa pisze:
30 lip 2021, 8:55
W moim przypadku dość długo szukałam formy reklamy która by mnie najbardziej zadowalała. Ostatecznie zrezygnowałam z tradycyjnej metody i zdecydowałam się na marketing internetowy a konkretnie szeptankę.
Tak, marketing szeptany to dobra forma kierowania ruchy na swoją stronę www. Dlatego niestety tutaj tak dużo linków!.

Awatar użytkownika
franka
Posty: 69
Rejestracja: 10 wrz 2020, 12:26

Re: marketing inwestycji

Post autor: franka »

Ja prowadzę działalność, gdzie kupuje stare mieszkania i przemieniam je w nowoczesne lokale w stylu loftowym. Jednak nie każdemu się to podoba, więc mam wsparcie agencji http://prosponder.pl/ która poprzez marketing internetowy, dociera do szerokiego grona odbiorców, gdzie znajdują się klienci doceniający moją twórczość.

stylizacje na przyjęcie weselne

ODPOWIEDZ