Szukam odpowiednich studiów

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Awatar użytkownika
monka
Posty: 440
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:05

Szukam odpowiednich studiów

Post autor: monka »

Cześć! Jestem w trakcie wyboru uczelni w Warszawie, no i szukam też odpowiedniego kierunku. Interesuje mnie psychologia, biznes, informatyka. Bylibyście w stanie mi coś ciekawego zarekomendować? Na jakich uczelniach studiujecie? Zależy mi chyba raczej na prywatnych uczelniach.
ewuś0344

Re: Szukam odpowiednich studiów

Post autor: ewuś0344 »

No, a uczelnia AEH w Warszawie? Myślę, że oferta studiów i różnych kierunków jest tak duża, że bez żadnego problemu każdy tam coś dla siebie odpowiedniego znajdzie. Wystarczy tylko dokładnie określić swoje cele, możliwości, no i również kwestie finansowania takich studiów też są ważne.
oluś9393

Re: Szukam odpowiednich studiów

Post autor: oluś9393 »

Przyznaję, że też miałam okazję słyszeć o tej uczelni same dobre opinie, więc wydaje mi się, że jak najbardziej warto wybrać studia właśnie tutaj. W Warszawie jest wiele prestiżowych opinii, ale wydaje mi się, że tutaj konkretnie jest bardzo duży wybór wielu różnych kierunków.
maryś00333

Re: Szukam odpowiednich studiów

Post autor: maryś00333 »

Jestem po administracji na AEH w Warszawie i ze swojego puntu widzenia mogę powiedzieć, że to świetna uczelnia. Ogólnie cały klimat, jak i atmosfera są świetne, a do tego jeszcze wykładowcy, którzy z entuzjazmem podchodzą do swojej pracy i w fajny sposób chcą przedstawić swoje zajęcia. Dla mnie wybór wręcz idealny.
tomuś04322

Re: Szukam odpowiednich studiów

Post autor: tomuś04322 »

Pochwalę się, że akurat ja należę do grona absolwentów uczelni AEH. Coś mogę Wam pomóc? Uczelnia w porządku, studia studia i po studiach. Bardzo szybko wszystko zleciało. Szybko minęło i pochwalę się, że bez problemu udało się znaleźć pracę na odpowiednich warunkach. Myślę, że wybór uczelni miał tutaj znaczenie.
amiś0303

Re: Szukam odpowiednich studiów

Post autor: amiś0303 »

Moja córka w zeszłym roku zaczęła studia, ale bardzo długo szukała odpowiedniego kierunku, jeśli chodzi o jej wymarzone studia. Szukała, sprawdzała i jeśli uczelnia była odpowiednia, to kierunek nie bardzo i na odwrót. Wiadomo, że każdy mówi o tym, że studia można zmienić sobie, ale myślę, że kluczem jest znalezienie od razu odpowiedniego kierunku.
saruś04944

Re: Szukam odpowiednich studiów

Post autor: saruś04944 »

Wiele dobrego słyszałam na temat uczelni AEH w Warszawie i jak najbardziej będę polecała ją mojej córce, które pisze maturę w przyszłym roku. Zależy mi na tym, aby wybrała odpowiednią uczelnię dla siebie, która będzie dla niej dobrym startem, ponieważ chciałaby pójść na kierunek związany z prawem.
meluś0434

Re: Szukam odpowiednich studiów

Post autor: meluś0434 »

A czy rekrutacja na AEH jest bardzo skomplikowana? Jak to wszystko przebiega, jak z wyborem odpowiednich kierunków? Nie ukrywam, że to jedna z warszawskich uczelni, która zainteresowała mnie właściwie od razu. Zależy mi na odpowiedniej uczelni, aby na spokojnie móc się kształcić.
miluś04943

Re: Szukam odpowiednich studiów

Post autor: miluś04943 »

Moim zdaniem rekrutacja na tą uczelnię nie jest bardzo skomplikowana, wszystko odbywa się w standardowy sposób. Jeśli chodzi o wybór konkretnego kierunku studiów, to musisz dokładnie wiedzieć, co Cię zainteresuje, gdzie się sprawdzisz i potrzebne na pewno będą odpowiednie wyniki z matury i z konkretnych dodatkowych przedmiotów. 20 kwietnia mają dni otwarte online, więc warto byłoby sprawdzić sobie wszystko :)
endż0303

Re: Szukam odpowiednich studiów

Post autor: endż0303 »

O, widzę, że jest spore zainteresowanie tą uczelnią. Sama dość intensywnie nad nią myślę, jeszcze chwilkę czasu mam, więc mam nadzieję, że ostatecznie uda mi sie podjąć decyzję, no i przede wszystkim bez problemu przejść przez rekrutację. Mam też nadzieję, że dołączę do grona zadowolonych studentów.
klaruś4222

Re: Szukam odpowiednich studiów

Post autor: klaruś4222 »

I jak endż0303? Podjęłaś już odpowiednią decyzję? Zdecydowałaś się na AEH? Na jakiś konkretny kierunek? Pochwal się tym, jak się wszystko ułożyło, bo jestem bardzo ciekawa. U mnie wybór studiów dopiero za rok, ale też już rozmyślam nad tym wszystkim, aby dobrze wybrać.
ODPOWIEDZ