Skuteczny serwis samochodowy - automatyczne skrzynie

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Awatar użytkownika
DamianNor
Posty: 34
Rejestracja: 24 wrz 2019, 22:50

Skuteczny serwis samochodowy - automatyczne skrzynie

Post autor: DamianNor »

Cześć,
Chciałbym zapytać Was na jaki serwis samochodowy postawić w którym zajmują się automatycznymi skrzyniami w Warszawie. Zależy nam na dobrej cenie, profesjonalnym wsparciu i jednocześnie dotrzymaniu terminów realizacji. Pozdrawiam serdecznie!
Awatar użytkownika
TodEk
Posty: 45
Rejestracja: 24 wrz 2019, 22:38

Re: Skuteczny serwis samochodowy - automatyczne skrzynie

Post autor: TodEk »

U mnie wybór padł na Auto Józefów i jak najbardziej polecam, jeżeli macie problemy ze swoją skrzynią i chcecie sprawnie zająć się serwisem. Przede wszystkim profesjonalizm, wysoka jakość obsługi i brak problemów w zakresie uzyskania dodatkowych gwarancji na rok i to bez limitu kilometrów.
Awatar użytkownika
Rezig
Posty: 105
Rejestracja: 24 wrz 2019, 22:43

Re: Skuteczny serwis samochodowy - automatyczne skrzynie

Post autor: Rezig »

Podzielam wypowiedź poprzednika i w pełni zgadzam się z opinią odnośnie Auto Józefów. Terminowi, uczciwi i doświadczeni. Myślę, że też nie warto się jednak rozpisywać!
Awatar użytkownika
DamianNor
Posty: 34
Rejestracja: 24 wrz 2019, 22:50

Re: Skuteczny serwis samochodowy - automatyczne skrzynie

Post autor: DamianNor »

Super, mam nadzieję że temat się rozwinie jeszcze. Poczekam kilka dni i umawiam się na diagnozę, mam nadzieję że nie będzie to jednak duży koszt. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
TodEk
Posty: 45
Rejestracja: 24 wrz 2019, 22:38

Re: Skuteczny serwis samochodowy - automatyczne skrzynie

Post autor: TodEk »

No to w takim razie czekamy na efekty końcowe i oczywiście mam nadzieję, że podejmiecie dobrą decyzję dla swojego auta i że w rozsądnej cenie będą w stanie Wam pomóc :)
Awatar użytkownika
waza
Posty: 510
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:28

Re: Skuteczny serwis samochodowy - automatyczne skrzynie

Post autor: waza »

Jeśli szukacie dobrego serwisu samochodowego, to polecam dodatkowo zapoznać się z ofertą firmy https://omt-serwis.pl/, która ma bardzo szerokie spektrum działania. Siedziba znajduje się w Tarnowie, tam też firma świadczy usługi okręgowej stacji pojazdów. Polecam ;)
Awatar użytkownika
Rezig
Posty: 105
Rejestracja: 24 wrz 2019, 22:43

Re: Skuteczny serwis samochodowy - automatyczne skrzynie

Post autor: Rezig »

Jestem przekonany, że się nie zawiedziecie. Serwis na pewno zostanie wykonany w pełni poprawnie.
hańcia

Re: Skuteczny serwis samochodowy - automatyczne skrzynie

Post autor: hańcia »

To fakt, że firma Autojózefów jest bardzo dobra. Moja znajoma właśnie odebrała od nich samochód, wszystko w jak najlepszym porządku jest. Ja też zaprowadzę. Moja skrzynia się zacina i podobno nie trzeba jej wymieniać, a można wyremontować. Mam nadzieję, że panowie mi to załatwią bez problemów.
Awatar użytkownika
krwinka
Posty: 67
Rejestracja: 03 lut 2020, 17:12

Re: Skuteczny serwis samochodowy - automatyczne skrzynie

Post autor: krwinka »

zawsze warto jeszcze sobie kupic kamerke samochodowa od xblitz wtedy bedziemy wiedziec dokladniej co i jak :) Czyja jest wina po wypadku i juz :D
ODPOWIEDZ