prawnik z łodzi

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
MałgorzataZ

prawnik z łodzi

Post autor: MałgorzataZ »

Chcę przeprowadzić sprawę rozwodową z mężem, wiem, że czas nienajlepszy, ale ja dłużej czekać nie chcę. Polecicie mi dobrego prawnika (najlepiej panią prawnik) z Łodzi?
Awatar użytkownika
UlkkaI
Posty: 63
Rejestracja: 30 wrz 2019, 11:57

Re: prawnik z łodzi

Post autor: UlkkaI »

Teraz to nie wiem jak jest z tymi sądami, czy działąją czy zdalnie wszystko, musiałabyś się dowiedzieć. A co do prawnika to ja mogę Ci polecić panią adwokat Monikę Kitscha-Kwasiborską. Bardzo dobra pani prawnik tam jest.
MałgorzataZ

Re: prawnik z łodzi

Post autor: MałgorzataZ »

UlkkaI pisze: ↑04 lis 2020, 21:25 Teraz to nie wiem jak jest z tymi sądami, czy działąją czy zdalnie wszystko, musiałabyś się dowiedzieć. A co do prawnika to ja mogę Ci polecić panią adwokat Monikę Kitscha-Kwasiborską. Bardzo dobra pani prawnik tam jest.
No ja właśnie też nie wiem, dopiero będę się dowiadywała. A masz do tej Pani adwokat jakiś kontakt?
Awatar użytkownika
UlkkaI
Posty: 63
Rejestracja: 30 wrz 2019, 11:57

Re: prawnik z łodzi

Post autor: UlkkaI »

[/quote]

No ja właśnie też nie wiem, dopiero będę się dowiadywała. A masz do tej Pani adwokat jakiś kontakt?
[/quote]

Tutaj: http://www.lodz-adwokat.pl/ znajdziesz dane kontaktowe.
MałgorzataZ

Re: prawnik z łodzi

Post autor: MałgorzataZ »

Dzięki! A jeszcze takie pytanie - jak ogólnie z kontaktem z tą panią? To miła kobieta? Taka normalna? Bo wiadomo, że trzeba będzie mówić o osobistych tematach, a nie będzie to dla mnie łatwe.
Awatar użytkownika
UlkkaI
Posty: 63
Rejestracja: 30 wrz 2019, 11:57

Re: prawnik z łodzi

Post autor: UlkkaI »

MałgorzataZ pisze: ↑04 lis 2020, 22:09 Dzięki! A jeszcze takie pytanie - jak ogólnie z kontaktem z tą panią? To miła kobieta? Taka normalna? Bo wiadomo, że trzeba będzie mówić o osobistych tematach, a nie będzie to dla mnie łatwe.
Nie stresuj się, to naprawdę bardzo fajna osoba, miła, spokojna. Nie masz się czego bać. Zadzwoń do niej i podpytaj jak z terminami, jeśli będzie mogła to na pewno Ci pomoże.
MałgorzataZ

Re: prawnik z łodzi

Post autor: MałgorzataZ »

Dzięki za wszystkie rady, jutro spróbuję się skontaktować, pozdrawiam ciepło!
Awatar użytkownika
jon
Posty: 40
Rejestracja: 08 wrz 2020, 16:42

Re: prawnik z łodzi

Post autor: jon »

Ja też kiedyś tak szukałam informacji, a teraz wolę sobie wstukać w wyszukiwarkę https://www.doprawnika.pl/ lokalizację albo konkretną kancelarię i tam sprawdzić sobie opinie, maja tam też fajne artykuły branżowe, które może ci się przydadzą
Awatar użytkownika
placzmalyplacz
Posty: 61
Rejestracja: 14 wrz 2019, 21:51

Re: prawnik z łodzi

Post autor: placzmalyplacz »

W sprawach karnych doskonale sprawdzi się zaś ta kancelaria https://mecenas-lodz.com.pl/ , wszędzie tam kiedy liczy się czas możemy polegać właśnie na nich. Kancelaria ma telefon czynny całą dobę, dlatego jeśli trzeba mogą reagować natychmiast. Mają tam również ogromną wiedzę z zakresu prawa o ruchu drogowym, jeśli dochodzi do jazdy po spożyciu czy wypadku, również warto się tam zgłościć.
ODPOWIEDZ