Drzwi z drewna - gdzie kupić?

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Awatar użytkownika
ulryka1995
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2020, 7:51

Drzwi z drewna - gdzie kupić?

Post autor: ulryka1995 »

Hej. W jakich sklepach polecacie kupić drewniane drzwi? Myślę nad drzwiami sosnowymi lub dębowymi. Znacie jakieś markety lub salony w Krakowie, w których ofercie znajdę takie właśnie drzwi?
Awatar użytkownika
Arleta_91
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2020, 18:14

Re: Drzwi z drewna - gdzie kupić?

Post autor: Arleta_91 »

W marketach lepiej nie kupuj, o nie masz pewności, czy to faktycznie dobra jakość. Za to polecam Ci zamówić drzwi w zakładzie modrzew.pl. Wykorzystują prawdziwe drewno sosnowe, dębowe, ale też mahoń. Od razu widać, że to porządna robota.
Awatar użytkownika
sebul67
Posty: 132
Rejestracja: 31 mar 2020, 13:00

Re: Drzwi z drewna - gdzie kupić?

Post autor: sebul67 »

Drzwi drewniane z oferty Rotombud https://rotombud.pl/ okazały się spełniać nasze wymogi - a były dosyć spore! Głównym zamysłem było nowoczesne ozdobienie domu i wydaje mi się, że osiągnęliśmy ten efekt.
Zamore634
Posty: 2
Rejestracja: 17 sie 2020, 17:00

Re: Drzwi z drewna - gdzie kupić?

Post autor: Zamore634 »

Zajrzyj do salonu https://www.vox.pl/dip-salon-lublin-sal ... tro-2--191, kupowałem u nich drzwi, super jakość. Mają salony w całej Polsce więc na pewno znajdziesz lokalizację dla siebie na ich stronie. :)
Awatar użytkownika
Rezig
Posty: 105
Rejestracja: 24 wrz 2019, 22:43

Re: Drzwi z drewna - gdzie kupić?

Post autor: Rezig »

Jeśli jesteście na etapie poszukiwań dobrej jakości stolarki do swojego domu i mieszkacie w Warszawie, bądź okolicy to śmiało mogę polecić Wam abyście odwiedzili ofertę przygotowaną przez Anex Okna w przypadku których można liczyć na najlepszych producentów, którzy stawiają na bezpieczeństwo i dobre warunki izolacyjne. Do tego zapewniają uczciwe podejście obsługi oraz dużą pomoc. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
kokoszka
Posty: 185
Rejestracja: 06 lip 2019, 8:54

Re: Drzwi z drewna - gdzie kupić?

Post autor: kokoszka »

Wiecie co, ja tak trochę w temacie siedziałam przy budowie domu i sporo szukaliśmy, czytaliśmy itd. I padło na drzwi nakładkowe Petecki Bardzo fajny wybór, z perspektywy czasu oceniam bardzo pozytywnie
ODPOWIEDZ