Czym pomalować dach?

Dobre rady na każdy temat. Rozmawiamy o swoich wątpliwościach, kłopotach i szukamy rozwiązań.
Awatar użytkownika
Alwin1961
Posty: 1
Rejestracja: 06 sty 2021, 3:52

Czym pomalować dach?

Post autor: Alwin1961 »

Cześć. Jaką farbą polecacie pomalować dach, żeby przy okazji zabezpieczyć go przed rdzą. Ponoć produkty od sidcoatings.pl są najczęściej polecane. Uważacie, że warto się w nie zaopatrzyć?
Awatar użytkownika
Miron_92
Posty: 1
Rejestracja: 08 mar 2021, 8:26

Re: Czym pomalować dach?

Post autor: Miron_92 »

Też zdecydowałem się na SiD Coating's i mogę powiedzieć, że farba ANVI-DACH spełniła wszystkie moje oczekiwania co do jakości, wydajności i trwałości. Właśnie takie produkty są warte zakupu. Gwarantuję, że Ty też będziesz zadowolony.
Awatar użytkownika
waza
Posty: 510
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:28

Re: Czym pomalować dach?

Post autor: waza »

A jeśli chodzi o konstrukcję dachową, to gdzie najlepiej ją Waszym zdaniem zamówić? Ja słyszałam, że jest taka firma jak MG Dachy, która jak widać na stronie internetowej https://mgdachy.pl/producent-wiazarow-dachowych/ zajmuje się między innymi produkcją wiązarów dachowych do takich konstrukcji. Czy ktoś z Was miał z nią może do czynienia wcześniej?
Pułek

Re: Czym pomalować dach?

Post autor: Pułek »

Natomiast jeżeli jeszcze nie podjęliście ostatecznej decyzji w zakresie wyboru dobrej jakości specjalistów zajmujących się pracami renowacji dachu i jednocześnie również wykonanych prac malowania to ze swojej strony jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez Gruba Biotop https://www.grupabiotop.pl/czyszczenie-dachowek/ którzy robią kawał dobrej pracy, wszystko na najwyższym poziomie i co również ważne wiele realizacji na koncie także potrafią zaskoczyć i co również ważne u nas również udało się to zrobić na czas, bez wymiany. Pozdrawiam i dajcie znać jak tam to wygląda u Was ;)
Rafał

Re: Czym pomalować dach?

Post autor: Rafał »

Zobaczcie na stronę na artykuł na temat co to jest piorunochron tutaj jest wiele porad i wiele informacji które sa pomocne podczas budowy lub remontu dachu. Na stronie możecie też zerknąć na ofertę od tej firmy. Oni produkują, pokrycia dachowe, rynny czy panele dachowe. Ja ich polecam bo to rzetelna i sprawdzona firma.
ODPOWIEDZ