obsługa prawna

Tutaj opowiadamy o swoich doświadczeniach ze stron i sklepów online. Polecenia oferty i rekomendacje.
juś

obsługa prawna

Post autor: juś »

Posiadasz firmę i potrzebujesz prawnika, który będzie Ci pomagał w poruszaniu się po gąszczu prawa polskiego? Jeśli tak, to polecam adwokata Jarosława Szkudlarka, który zajmuje się między innymi obsługą prawną firm w Łodzi. Jest to bardzo dobry adwokat, który pomógł mi w moich sprawach.

gitary klasyczne używane allegro

rÓŻAż1234

Re: obsługa prawna

Post autor: rÓŻAż1234 »

Mój znajomy polecił mi naprawdę dobrą kancelarię adwokacką KOZIMOR w miejscowości Strzyzów https://kozimor.pl/ . Potrzebowałam dobrej kancelarii w sprawie spadkowej i powiem wam, że naprawdę kancelaria pomogła mi w bardzo problematycznej sprawie i wyszłam na tym tylko na plus.

kołka

Re: obsługa prawna

Post autor: kołka »

Zawsze staram się trafić do kogoś kto dobrze wie jak działać i nie będzie z tym żadnego problemu. Polecam Ci w tej kwestii z całego serca kancelarię Sobczak Maciejewska Zając. Bardzo profesjonalne miejsce, w którym doradzą Ci odpowiednie rozwiązania. jestem pewna, że będziesz zadowolona :)

Awatar użytkownika
mado
Posty: 149
Rejestracja: 28 cze 2019, 1:07

Re: obsługa prawna

Post autor: mado »

Jeśli prowadzi się firmę, to pomoc prawna w wielu sprawach i zagadnieniach jest wręcz niezbędna. Osobiście współpracuję z kancelarią Węgłowski ze Szczecina. Zdecydowałam się na stałą współpracę, takie rozwiązanie według mnie jest najkorzystniejsze. Tym bardziej, że p. Łukasz Węgłowski to świetny i doświadczony adwokat, niezwykle profesjonalny. Zawsze mogę na niego liczyć, zawsze.

Harkośka

Re: obsługa prawna

Post autor: Harkośka »

Zobacz na https://cejrowski.pl/ to jedna z lepszych kancelarii prawnych w Trójmieście dla której nie ma trudnych i beznadziejnych spraw - wiedza i doświadczenie pozwala im należycie reprezentować każdego klienta, niezależnie od sprawy. Doradzą, podpowiedzą, uchronią przed błędami wynikającymi np. z niekorzystnych umów i klauzul

Liśka

Re: obsługa prawna

Post autor: Liśka »

I jak udało Wam się już znaleźć odpowiednich specjalistów w zakresie prawa cywilnego, karnego, czy rodzinnego? Jeśli nie do końca i potrzebujecie pomocy w Warszawie, bądź okolicy to tutaj jak najbardziej warto zwrócić uwagę na kancelarię adwokacką https://www.adwokat-laskowska.pl/ gdzie spotkałem się z pełnym profesjonalizmem i jednocześnie skutecznym doprowadzeniem sprawy do końca, co akurat z wcześniejszym adwokatem było problematyczne. Mam nadzieję, że również będziecie zadowoleni z nawiązanej współpracy!

główny

Re: obsługa prawna

Post autor: główny »

Wysokiej jakości obsługę prawną zapewnili nam https://kancelaria-tokarski.pl/oferta/ i chwała im za to. Potrzebowaliśmy szeregu profesjonalnych porad umożliwiających nam powstanie na nogi po wielu kłopotach, które to spotkały nas w ostatnim czasie. Na szczęście, kłopot ten udało się rozwiązać!

Bażant

Re: obsługa prawna

Post autor: Bażant »

Zdecydowanie w wielu firmach jest taka obsługa prawna i ja jestem zdania, że jak najbardziej fajną sprawą jest to, aby wiedzieć co robić z prawami majątkowymi. Właśnie dlatego polecam każdemu przeczytanie wpisu https://odfreelancera.pl/przekazanie-ma ... -z-prawem/ gdzie fajnie określono na czym polega przekazanie majątkowych praw autorskich.

UlkkaIŁ

Re: obsługa prawna

Post autor: UlkkaIŁ »

W Łodzi swoją kancelarię ma pani adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska. Prowadziła dla mnie sprawę w temacie prawa pracy i spisała się wzorcowo choć wygrana w sądzie naprawdę nie była oczywista. To bardzo dobra pani adwokat więc szczerze ją polecam. Ma duże doświadczenia na sali sądowej.

casio keyboard zasilacz

nikuś

Re: obsługa prawna

Post autor: nikuś »

A może pakiet opieki prawnej? Co sądzicie o tego typu rozwiązaniu? Myślę, że warto sobie zerknąć tutaj https://lexsecure.pl/premium i na spokojnie poczytać o takiej opcji. Dla wielu osób może okazać się bardzo przydatna. Trzeba przede wszystkim stawiać na niedrogie, ale sprawdzone rozwiązania, dzięki którym szybko można uzyskać pomoc.

Awatar użytkownika
Violka
Posty: 30
Rejestracja: 29 sty 2020, 8:31

Re: obsługa prawna

Post autor: Violka »

Wielu przedsiębiorców ma problem z obsługą prawną firmy, bo przepisy często się zmieniają, a nie każdy skończył prawo. Dlatego warto poszukać kancelarii, obsługą prawną w Krakowie zajmuje się http://www.migas-adwokat.pl/ . Pomaga stworzyć odpowiednią dokumentację, np. umowy o pracę, ale też przy problemach z pracownikami w ramach prawa pracy. Przy problemach z windykacją też pomoże.

AndrzejŻ

Re: obsługa prawna

Post autor: AndrzejŻ »

Niestety czasy pandemii nie przyniosły żadnej korzyści dla firmy dlatego musiałem poszukać dobrego prawnika. Znalazłem doskonałą pomoc odnośnie restrukturyzacji w kancelarii Prawnej Fenix https://kancelariafenix.pl/uslugi/restrukturyzacja/. Oni przeanalizowali moją sytuację finansową przedstawili możliwości wyjścia z problemu i przeprowadzili przez cały proces. Dzięki nim było zdecydowanie łatwiej i mniej nerwowo.

kórtka

Re: obsługa prawna

Post autor: kórtka »

Ja z kolei potrzebowałem solidnego wsparcia z zakresu prawa pracy. Doradztwa na tym polu udzielili mi https://kancelarialuczak.pl/uslugi/prawo-pracy , będący absolutnymi profesjonalistami. Takie wsparcie zwyczajnie mi pomoże w uniknięciu głupich błędów, w końcu o to chodzi!

kamiś

Re: obsługa prawna

Post autor: kamiś »

Jeśli chodzi o prawo pracy to sporej pomocy na tym polu udzielili https://prawopracyporady.pl/porady/ i absolutnie sprostało to moim wymogom. Zalecam się na tym skupić, faktycznie robi to spore wrażenie. To idealny sposób, aby nie popełnić głupich błędów na tym polu, czy nie wejść w głupi konflikt z pracodawcą / pracownikiem.

ODPOWIEDZ