Gdzie po duże, wielkanocne promocje?

Tutaj opowiadamy o swoich doświadczeniach ze stron i sklepów online. Polecenia oferty i rekomendacje.
ŚmialaMerry

Gdzie po duże, wielkanocne promocje?

Post autor: ŚmialaMerry »

Gdzie ruszacie po duże, wielkanocne promocje?
Ogólnie powiem, że u nas w rodzinie ostatnio nie za bardzo jest z czym szaleć, pieniędzy mało, więc szukamy dobrych pomysłów na tanie i dobre zakupy: od spożywki, po prezenty zajączkowe dla dzieci.

Może zdradzicie mi, gdzie Wy idziecie po fajne promki zakupowe?
łap

Re: Gdzie po duże, wielkanocne promocje?

Post autor: łap »

Jak szukasz naprawdę fajnego pomysłu na prezent Wielkanocny, to polecam Ci się zainteresować stroną jaką jest https://smaczajama.pl/pl/p/Kosz-Delikat ... wisko/6468 Znajdziesz tutaj wiele ciekawych inspiracji jak i gotowych produktów w postaci, koszy lub pudełek delikatesowych które będą świetnym pomysłem na prezent.
EtyczkaŚwist

Re: Gdzie po duże, wielkanocne promocje?

Post autor: EtyczkaŚwist »

ŚmialaMerry pisze: ↑15 mar 2021, 16:53 Gdzie ruszacie po duże, wielkanocne promocje?
Ogólnie powiem, że u nas w rodzinie ostatnio nie za bardzo jest z czym szaleć, pieniędzy mało, więc szukamy dobrych pomysłów na tanie i dobre zakupy: od spożywki, po prezenty zajączkowe dla dzieci.

Może zdradzicie mi, gdzie Wy idziecie po fajne promki zakupowe?
Ja czaję się na wielkanocne promocje z marketów różnych - oglądam gazetki sklepowe w wersji elektronicznej i jak widzę jakieś fajne promki to lecę do sklepu. Bardzo mi się ostatnio taka opcja spodobała, wiec korzystam ile wlezie.
Ogólnie na ding.pl masę znajdziesz takich e-gazetek z różnymi rabatami.
Królik

Re: Gdzie po duże, wielkanocne promocje?

Post autor: Królik »

Obecnie ciekawe wyprzedaże i promocyjne ceny mają w księgarni internetowej gdzie często kupuję pozycje dla siebie i bliskich. Ostatnio zamówiłem tą książkę https://www.taniaksiazka.pl/sprawa-osob ... 85336.html bo miałem okazję przeczytać wcześniejsze tomy i bardzo mi się spodobały. Jak lubisz powieści detektywistyczne to jest to książka dla ciebie.
Awatar użytkownika
show
Posty: 62
Rejestracja: 12 sty 2020, 21:43

Re: Gdzie po duże, wielkanocne promocje?

Post autor: show »

ŚmialaMerry pisze: ↑15 mar 2021, 16:53 Gdzie ruszacie po duże, wielkanocne promocje?
Ogólnie powiem, że u nas w rodzinie ostatnio nie za bardzo jest z czym szaleć, pieniędzy mało, więc szukamy dobrych pomysłów na tanie i dobre zakupy: od spożywki, po prezenty zajączkowe dla dzieci.

Może zdradzicie mi, gdzie Wy idziecie po fajne promki zakupowe?
w tym roku coś się nie zanosi na promocje świąteczne.
Awatar użytkownika
yovus
Posty: 64
Rejestracja: 18 lut 2020, 9:57

Re: Gdzie po duże, wielkanocne promocje?

Post autor: yovus »

Co prawda już mamy po świętach, ale tutaj wielkimi krokami się zbliżają wakacje i trzeba się zaopatrzyć we wszystko co niezbędne do plażowania. W tamtym roku mieliśmy jechać ale pokrzyżowane były plany wiadomo dlaczego, w tym roku już moze się uda. Gdzie polecacie do sklepu po jakieś materace do pływania zajrzeć?
RobertŻŻ

Re: Gdzie po duże, wielkanocne promocje?

Post autor: RobertŻŻ »

Nie tylko na święta w sklepach można liczyć na promocje. Taj samo loterie są często, a to jakieś jogurty ją mają, a o masło itd. Teraz ma ją woda którą kupuję - Staropolanka. O szczegółach tej loterii poczytajcie tutaj - https://cutt.ly/4bSidmo Każdy paragon, na którym jest woda za min. 10 zł można u nich rejestrować i tym samym brać udział w losowaniu pieniędzy :)
Awatar użytkownika
monka
Posty: 440
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:05

Re: Gdzie po duże, wielkanocne promocje?

Post autor: monka »

Ja teraz już całkowicie przerzuciłam się na zakupy online, oprócz zakupów spożywczych. Podoba mi się to, że online można znaleźć dosłownie wszystko i każdy trafi na coś fajnego. Podoba mi się nawet to, że przesyłki nie są za drogie. Korzystam i ze wszystkiego jestem bardzo zadowolona.

___
hotel międzyzdroje
ODPOWIEDZ