Wczasy nad morzem z psem - gdzie jechać?

Podróże małe i duże. Podróżujesz? A może chcesz zacząć? To wątek dla Ciebie. Rozmawiamy o tanich lotach, dobrych walizkach, polecanych hotelach i schroniskach. Podziel się swoją opinią z nami!
Awatar użytkownika
Leokadia
Posty: 553
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:33

Wczasy nad morzem z psem - gdzie jechać?

Post autor: Leokadia »

Możecie doradzić jakieś sprawdzone miejsca?
Zależy mi na tym, żeby znaleźć fajne noclegi, gdzie zwierzaki są mile widziane.
Tutaj https://herbalsglamping.eu/dla-psow/ widziałam, że mają w ofercie wczasy nad morzem z psem.
Atrakcyjnie to wszystko wygląda.
Może znacie inne miejscówki tego typu warte uwagi?
Awatar użytkownika
Arleta
Posty: 54
Rejestracja: 21 maja 2019, 14:35

Re: Wczasy nad morzem z psem - gdzie jechać?

Post autor: Arleta »

Znajomi sporo mi opowiadali o ośrodku Maximus SPA, więc postanowiłam wybrać się na wczasy nad morzem z basenem . Jest tam możliwość kąpieli słonecznych, spacerów piaszczystymi plażami, ale także korzystania z zabiegów leczniczych i relaksujących. Najlepiej spędzić tam piękny czas z bliską osobą. Ja tam pojadę z mężem i chyba nawet zabierzemy dzieciaki ze sobą :)
Daniel
Posty: 39
Rejestracja: 14 lut 2020, 13:41

Re: Wczasy nad morzem z psem - gdzie jechać?

Post autor: Daniel »

Leokadia, ja zwykle wyjeżdżałem z psem na takie jednodniowe wypady, ale miejscówka na którą dałaś namiar naprawdę zachęca- ładne położenie no i co najważniejsze jest przyjazna zwierzakom. Jako że mój pies jest bardzo energiczny, muszę też kierować się tym, żeby było gdzie pospacerować. Chciałbym w związku z tym kupić nowe akcesoria, przede wszystkim zamierzam obrożę zamienić na wygodne szelki dla psa. Czym powinienem się kierować podczas dokonywania wyboru? Wiem, że znaczenie ma rozmiar i wygoda, ale to brzmi tak ogólnikowo...

jak sprawdzić model karty sieciowej
Awatar użytkownika
Martusia
Posty: 61
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:28

Re: Wczasy nad morzem z psem - gdzie jechać?

Post autor: Martusia »

Wakacje z psem wcale nie muszą być uciążliwe, wszystko zależy od tego jak macie wychowanego psa;D Praktycznie wszędzie można jechać z psiakiem, ja nie miałam nigdy problemu. Sprawdźcie sobie może apartamenty w Świnoujściu na stronie https://www.baltichome.pl/swinoujscie To miejsce powinno się wam spodobać, jest tu co robić, a plaże są przepiękne.
ODPOWIEDZ