Urlop w Karpaczu

Podróże małe i duże. Podróżujesz? A może chcesz zacząć? To wątek dla Ciebie. Rozmawiamy o tanich lotach, dobrych walizkach, polecanych hotelach i schroniskach. Podziel się swoją opinią z nami!
Awatar użytkownika
gniewomir1978
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2020, 7:35

Urlop w Karpaczu

Post autor: gniewomir1978 »

Siemka. Planuję spędzić kilka dni w Karpaczu, bo uwielbiam góry, a tam nigdy jeszcze nie byłem. Podpowiedzcie mi, gdzie waszym zdaniem warto się zatrzymać? Polecicie jakiś konkretny ośrodek wypoczynkowy?
Awatar użytkownika
Chwalisława72
Posty: 1
Rejestracja: 29 kwie 2020, 12:58

Re: Urlop w Karpaczu

Post autor: Chwalisława72 »

Karpacz to mój azyl i często tam bywam, natomiast nocuję zawsze w pensjonacie Arnika. Każdy pobyt tam działa na mnie jak lekarstwo, dosłownie :) Cisza, spokój, zieleń wkoło. Do tego przytulne pokoje i miła obsługa. Polecam!
Awatar użytkownika
elisha79
Posty: 6
Rejestracja: 04 lip 2020, 10:52
Lokalizacja: Starachowice

Re: Urlop w Karpaczu

Post autor: elisha79 »

Dla każdego urlop, to będzie co innego. Uważam, że Karpacz, to dobre rozwiązanie.
Awatar użytkownika
maga90
Posty: 219
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:05

Re: Urlop w Karpaczu

Post autor: maga90 »

Dawno tam nie byłam, ale swego czasu jeździłam tam latem i zimą - cudowne miejsca, cudowne wspomnienia - WARTO!
mamuś

Re: Urlop w Karpaczu

Post autor: mamuś »

Uwielbiam Karpacz zawsze w trakcie urlopu przyjeżdżam tu na odpoczynek.Teraz tez się wybieram oczywiście zabieram ze sobą ciekawa książkę na wieczory . Wybrałam powieść pt " eBook Miłosne tajemnice. Bridgertonowie. Tom 4 mobi epub " która kupiłam w tym sklepie tutaj https://www.taniaksiazka.pl/seria/bridgertonowie . Uwielbiam takie romantyczne bestselery.
Awatar użytkownika
show
Posty: 62
Rejestracja: 12 sty 2020, 21:43

Re: Urlop w Karpaczu

Post autor: show »

gniewomir1978 pisze: ↑06 wrz 2020, 23:48 Siemka. Planuję spędzić kilka dni w Karpaczu, bo uwielbiam góry, a tam nigdy jeszcze nie byłem. Podpowiedzcie mi, gdzie waszym zdaniem warto się zatrzymać? Polecicie jakiś konkretny ośrodek wypoczynkowy?
Biorąc pod uwagę obecna sytuacje, to taki urlop może być trudny do zrealizowania.
Górski

Re: Urlop w Karpaczu

Post autor: Górski »

Jeżeli planujecie urlop w górach, to zapewne przyda wam się kilka konkretnych wskazówek. Myślę, że ten artykuł https://travellikeagirl.pl/jak-przygoto ... -na-szlak/ może wam w tym poc. Są tam zawarte informacje m.in. o niezbędnikach, które z pewnością okażą się przydatne podczas takiej górskiej wędrówki. Dajcie znać, na co według was, warto jeszcze zwrócić uwagę.
Magaś90

Re: Urlop w Karpaczu

Post autor: Magaś90 »

elisha79 pisze: ↑17 wrz 2020, 0:57 Dla każdego urlop, to będzie co innego. Uważam, że Karpacz, to dobre rozwiązanie.
Udało mi się w ostatnie wakacje dotrezć do Karpacza, bo dawnio (ze dwadzieścia lat!!!) nie byłam w tych stronach. Sporo sie zmieniło, ale pozytywnie - polecam wszystkim:)
ODPOWIEDZ