Najtańsze taksówki we Wrocławiu

Podróże małe i duże. Podróżujesz? A może chcesz zacząć? To wątek dla Ciebie. Rozmawiamy o tanich lotach, dobrych walizkach, polecanych hotelach i schroniskach. Podziel się swoją opinią z nami!
Awatar użytkownika
Flora93
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2020, 8:48

Najtańsze taksówki we Wrocławiu

Post autor: Flora93 »

Hej! Jaka jest waszym zdaniem najtańsza firma taksówkarska we Wrocławiu? Ja dużo dobrego słyszałam o Royal Taxi. Możecie ich polecić? Jestem ciekawa waszych opinii!

vodafone konfiguracja
Awatar użytkownika
Konstancja1961
Posty: 1
Rejestracja: 01 wrz 2020, 23:53

Re: Najtańsze taksówki we Wrocławiu

Post autor: Konstancja1961 »

Często jeżdżę taksówkami i zawsze wybieram Royal Taxi, bo mają najlepszych kierowców, którzy świetnie znają miasto, a do tego są sympatyczni. Bardzo łatwo i wygodnie jest zamówić przejazd przez aplikację mobilną. Dla mnie rewelacja.
Awatar użytkownika
grann
Posty: 81
Rejestracja: 18 lut 2020, 20:14

Re: Najtańsze taksówki we Wrocławiu

Post autor: grann »

Jeżeli szukacie najtańszej taksówki w Krakowie, to od siebie serdecznie polecam firmę Radio Taxi 919 https://radiotaxi919.pl/oferta/. Swego czasu jeździłam z nimi praktycznie codziennie, więc śmiało mogę powiedzieć, że maja kompetentnych kierowców, jeżdżą szybko, ale bezpiecznie, najlepsza możliwa trasa, no i są uczciwi. Z nimi zawsze zdążyłam na czas, mimo tego, że czasami sama się bałam, że się spóźnię, bo za późno do nich dzwoniłam. Serdecznie polecam.
ODPOWIEDZ