Nad morze bez tłumów?

Podróże małe i duże. Podróżujesz? A może chcesz zacząć? To wątek dla Ciebie. Rozmawiamy o tanich lotach, dobrych walizkach, polecanych hotelach i schroniskach. Podziel się swoją opinią z nami!
Awatar użytkownika
Tornados
Posty: 68
Rejestracja: 07 paź 2019, 17:41

Re: Nad morze bez tłumów?

Post autor: Tornados »

Pewnie szukasz ustronnych miejsc z powodu koronawirusa, rozumiem. Ja też zwracam uwagę na to jak są przygotowane noclegi w nowych czasach i też planuję wakacje z dziećmi nad morzem. Mogę ci podpowiedzieć niedużą miejscowość Mielno, wprawdzie spodziewam się sporo ludzi jednak najważniejsze są noclegi - tu musi być zachowana maksymalna izolacja i posiłki pod drzwi.

Wybieramy się do hotelu Herbals https://herbalsglamping.eu/dla-dzieci/ Piszą na stronie że są przygotowani na wszystkie obowiązujące teraz wymogi epidemiczne i mają mnóstwo atrakcji dla dzieciaków, więc dlatego właśnie tam :)
Awatar użytkownika
Lusia
Posty: 148
Rejestracja: 16 lut 2020, 12:54

Re: Nad morze bez tłumów?

Post autor: Lusia »

Nad morzem z tego co się teraz orientuje to teraz są tłumy. Jednak jeśli każdy z nas zachowa środki ostrożności w postaci maseczek ,zachowywanie odstepu czy korzystanie z takich środków jak płyn do dezynfekcji rąk to myślę że możemy zatrzymać koronawirusa. Miejmy jednak na uwadze fakt że jesienią może się on jeszcze nasilić
Awatar użytkownika
cfarrell
Posty: 7
Rejestracja: 01 wrz 2020, 18:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nad morze bez tłumów?

Post autor: cfarrell »

W tym roku pogoda nie dopisuje nad polskim morzem. Nie ma co się oszukiwać :(
Awatar użytkownika
fanny.sawayn
Posty: 4
Rejestracja: 07 wrz 2020, 19:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nad morze bez tłumów?

Post autor: fanny.sawayn »

Odwołałam swój wyjazd nad morze. Nie chcę ryzykować zdrowiem :(
Awatar użytkownika
cole.justina
Posty: 6
Rejestracja: 10 wrz 2020, 16:55
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Nad morze bez tłumów?

Post autor: cole.justina »

Najlepiej nad morze wybrać się poza sezonem, wtedy nie ma tłumów, jest spokojniej.
Awatar użytkownika
warne
Posty: 93
Rejestracja: 19 lut 2020, 12:58

Re: Nad morze bez tłumów?

Post autor: warne »

My przede wszystkim nad morze jeździmy poza sezonem, własnie tak wrzesień-listopad. Nie zależy nam tak naprawdę na kąpieli i na leżeniu plackiem na plaży, a ogólnie na powietrzu i takim spokojnym wypoczynku. Fajna opcją jest też wyjazd nad morze do jakiejś bazy zabiegowej, my w tym celu zawsze korzystamy z oferty ośrodka Villa Anna Lisa w Świnoujściu http://villaannalisa.pl/oferta/baza-zabiegowa. Tam mamy kompleksową obsługę, zabiegi są profesjonalnie wykonane i działają super, przy tym ceny mają atrakcyjne, no full wypas. A sam hotel położony jest przy samym morzu, polecam.
Awatar użytkownika
maga90
Posty: 219
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:05

Re: Nad morze bez tłumów?

Post autor: maga90 »

cole.justina pisze: ↑10 wrz 2020, 17:00 Najlepiej nad morze wybrać się poza sezonem, wtedy nie ma tłumów, jest spokojniej.
100% zgody! Teraz nadchodzi dobry moment - świetny czas na spacery bez tłumu turystów!
ODPOWIEDZ