Kraków - jaki hotel?

Podróże małe i duże. Podróżujesz? A może chcesz zacząć? To wątek dla Ciebie. Rozmawiamy o tanich lotach, dobrych walizkach, polecanych hotelach i schroniskach. Podziel się swoją opinią z nami!
Awatar użytkownika
milena63
Posty: 1
Rejestracja: 04 sie 2020, 0:14

Kraków - jaki hotel?

Post autor: milena63 »

Cześć. W niedługim czasie planuję pojechać do Krakowa na spotkanie z przyjaciółką. Mam jednak dylemat, w jakim hotelu powinnam się zatrzymać. Szczerze mówiąc, najbardziej podoba mi się oferta Hotelu Wit Stwosz, ale chętnie poznałabym jeszcze wasze opinie na jego temat :)
Awatar użytkownika
Henryka1985
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2020, 4:02

Re: Kraków - jaki hotel?

Post autor: Henryka1985 »

Najlepszy hotel w Krakowie, naprawdę. Nocowałam w nim kilka razy i sądzę, że zasługuje na polecanie go innym. Wysoki poziom obsługi, wspaniała restauracja, doskonała lokalizacja, a to tylko kilka z jego zalet. Na pewno będziesz zadowolona.
Staśka

Re: Kraków - jaki hotel?

Post autor: Staśka »

Ja podróżując w różne miejsca lubię mieć hotel blisko centrum handlowego, aby móc kupić różności blisko czy zjeść coś dobrego, bo w takich miejscach jest wybór spory restauracji czy sklepów. Ostatnio fajne propozycje widziałam w Galerii Bronowice z promocjami https://galeriabronowice.pl/promocje . Warto czasem wybrać się dalej nawet na zakupy i zwiedzenie miasta tzw. wypad weekendowy.
ODPOWIEDZ