Chorwacja - warto się wybrać?

Podróże małe i duże. Podróżujesz? A może chcesz zacząć? To wątek dla Ciebie. Rozmawiamy o tanich lotach, dobrych walizkach, polecanych hotelach i schroniskach. Podziel się swoją opinią z nami!
Awatar użytkownika
Leokadia
Posty: 553
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:33

Chorwacja - warto się wybrać?

Post autor: Leokadia »

Jak sądzicie?
Warto się wybrać w te rejony?
Czytałam o tym, jakie atrakcje można tam sobie zaplanować.
Tutaj https://www.kubryk.pl/akwen/chorwacja widziałam taki czarter jachtów w Chorwacji.
Też ciekawy pomysł na urozmaicenie wyjazdu i nawet cenowo ok...
Może ktoś doda coś od siebie?
Awatar użytkownika
rzeżucha
Posty: 54
Rejestracja: 19 maja 2019, 6:55

Re: Chorwacja - warto się wybrać?

Post autor: rzeżucha »

Chorwacja to bardzo dobry pomysł, tam mamy pewność,że będzie tam pewna i piękna pogoda. Ale mnie jakoś bardziej ciągnie by zobaczyć Hiszpanię albo może Walencja? Tylko nie wszystkie linie lotnicze realizują w tamtych kierunkach loty. gdyż nie wszystkim przewoźnikom to się opłaca. Ale na szczęście jednym z najlepszych i najpewniejszych linii jest Lufthansa https://www.esky.pl/linie-lotnicze/al/lh/lufthansa a obecnie mają bardzo ciekawe promocje i oferty lotów. Kto wie może w końcu się zdecydujemy i polecimy gdzieś w końcu
Awatar użytkownika
Rozia
Posty: 16
Rejestracja: 30 wrz 2019, 14:43

Re: Chorwacja - warto się wybrać?

Post autor: Rozia »

Taaak, Chorwacja to piękny kraj, niezależnie gdzie się udasz, na pewno będziesz zadowolona. Ludzie serdeczni, życzliwi i pomocni. Warto też wybrać się tam na własną rękę, samochodem większą grupą. Takie wypady są coraz bardziej popularne :)
Awatar użytkownika
nedo
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2020, 19:17

Re: Chorwacja - warto się wybrać?

Post autor: nedo »

pewnie, że warto :) my najczęściej zwiedzamy rejony Północna Dalmacja - najlepiej się tam czujemy i jeździmy niemalże co roku :) jest przepięknie i naprawdę można się zrelaksować :)
Awatar użytkownika
maga90
Posty: 219
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:05

Re: Chorwacja - warto się wybrać?

Post autor: maga90 »

Lubię Chorwację i już sporo razy byłam. Zastanawiam się tylko czy warto wybrać się w te wakacje. Czy to nie jest zbyt niebezpieczne? Był ktoś? Dużo turystów?
ODPOWIEDZ