Sklep z kosmetykami do auta - poszukiwany

Samochody, przepisy, serwis, naprawy. Zapraszamy wszystkich fanów motoryzacji.
Awatar użytkownika
Marels
Posty: 249
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:14

Sklep z kosmetykami do auta - poszukiwany

Post autor: Marels »

Szukam dobrego sklepu z kosmetykami do auta i chciałbym zapytać Was, gdzie warto abym zajrzał jeśli chodzi o propozycje rozwiązań do nadwozia oraz wnętrza? Pomożecie, z góry dzięki za podpowiedzi!
Awatar użytkownika
TodEk
Posty: 45
Rejestracja: 24 wrz 2019, 22:38

Re: Sklep z kosmetykami do auta - poszukiwany

Post autor: TodEk »

Jeśli rzeczywiście szukasz dobrych kosmetyków oraz sprzętu do auto detailingu to warto, żebyś zajrzał do sklepu internetowego https://blyszczacajazda.pl/ ponieważ na ilość propozycji i zestawienie producentów nie będziesz musiał narzekać. Moje ulubione marki to RR Customs, Soft99 ale jest też wiele innych. Warto na nich postawić ze względu również na konkurencyjne ceny i zawsze sprawnie przeprowadzoną realizację.
Awatar użytkownika
DamianNor
Posty: 34
Rejestracja: 24 wrz 2019, 22:50

Re: Sklep z kosmetykami do auta - poszukiwany

Post autor: DamianNor »

Zgadzam się, że blyszczajazda.pl to świetny sklep z bardzo bogatym wyborem kosmetyków samochodowych które świetnie działają i utrzymują ten wygląd przez długi czas. Ja o swojego mercedesa SLK dbam bardzo i jak mam tylko wolna chwilę to zabieram się za czyszczenie lakieru, felg i wnętrza :)
Awatar użytkownika
Rezig
Posty: 105
Rejestracja: 24 wrz 2019, 22:43

Re: Sklep z kosmetykami do auta - poszukiwany

Post autor: Rezig »

Dobrze wiedzieć, ja niedługo wymieniam auto na moje wymarzone Mercedes SLK i tutaj już będę dbał o każdy detal zarówno w środku, jak i na zewnątrz.
Awatar użytkownika
Marels
Posty: 249
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:14

Re: Sklep z kosmetykami do auta - poszukiwany

Post autor: Marels »

No to będę musiał Was posłuchać i sprawdzić co tam udało im się zestawić pod względem jakości, zakresu cen i też sprzętu oraz akcesoriów, bo chcę już kupić sobie cały zestaw żeby móc porządnie od A do Z go wyczyścić i przez dłuższy czas cieszyć się stylem i elegancją wnętrza i oczywiście lakieru oraz felg :)
Awatar użytkownika
kokoszka
Posty: 185
Rejestracja: 06 lip 2019, 8:54

Re: Sklep z kosmetykami do auta - poszukiwany

Post autor: kokoszka »

Ja zwykle kupuje w sklepie Petrostar - mają przeróżne kosmetyki i przeróżne marki także jest w czym wybierać. Poza tym ja mam ich sklep stacjonarny też blisko, bo w Warszawie ale online też mi się zdarza zamawiać
ODPOWIEDZ