Salon Auto Res Rzeszów - opinie

Samochody, przepisy, serwis, naprawy. Zapraszamy wszystkich fanów motoryzacji.
Awatar użytkownika
Rezig
Posty: 105
Rejestracja: 24 wrz 2019, 22:43

Salon Auto Res Rzeszów - opinie

Post autor: Rezig »

Witajcie :)
Przychodzę do Was z pytaniem - co sądzicie na temat salonu Auto Res Rzeszów? Czy jest to miejsce według Was warte sprawdzenia, jeśli chodzi o nowe auta oraz czy już coś znaleźliście dla siebie? Byłbym wdzięczny za konkrety!
Awatar użytkownika
Marels
Posty: 249
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:14

Re: Salon Auto Res Rzeszów - opinie

Post autor: Marels »

Korzystałem i powiem, że warto! Bardzo dobrze prowadzony salon samochodowy z rozbudowaną ofertą aut nowych oraz używanych. Poza tym zapewniają profesjonalizm w obsłudze i podczas całej realizacji zakupu auta. Na początku warto sobie sprawdzić ofertę bezpośrednio na ich stronie internetowej i jak coś wpadnie Wam w oko to wtedy można umówić się na jazdę próbną i oględziny :)

meble pokojowe z szafą
Awatar użytkownika
DamianNor
Posty: 34
Rejestracja: 24 wrz 2019, 22:50

Re: Salon Auto Res Rzeszów - opinie

Post autor: DamianNor »

Jak najbardziej, mało jest naprawdę dobrych salonów samochodowych w naszym mieście gdzie nie tylko można na spokojnie sprawdzić różne propozycje samochodowe, ale również liczyć na przykład na wsparcie serwisowe. Mam nadzieję, że traficie na auto spełniające Wasze wymogi co do funkcjonalności, ceny oraz wyposażenia. Jak dla mnie na pewno warto sprawdzić Fiata Tipo oraz Hyundaia i30 :)
Awatar użytkownika
placzmalyplacz
Posty: 61
Rejestracja: 14 wrz 2019, 21:51

Re: Salon Auto Res Rzeszów - opinie

Post autor: placzmalyplacz »

Jeśli chodzi o dobrych sprzedawców samochodów używanych, szczególnie marek premium to polecam http://autorawicki.pl/ . Oferta jest spora, auta są bezwypadkowe i nie mają kręconych liczników. To rzetelny sprzedawca, który na sprzedawane pojazdy udziela gwarancji mechanicznej. Wszystkie formalności przy zakupie, załatwiane są tam bardzo sprawne, słyszałem same pozytywne opinie.
Awatar użytkownika
TodEk
Posty: 45
Rejestracja: 24 wrz 2019, 22:38

Re: Salon Auto Res Rzeszów - opinie

Post autor: TodEk »

Coś słyszałem na temat tego salonu samochodowego z Rzeszowa, ale jeszcze nie miałem okazji współpracować. Może się zdecyduję przy kolejnym poszukiwaniu auta :)
Awatar użytkownika
Rezig
Posty: 105
Rejestracja: 24 wrz 2019, 22:43

Re: Salon Auto Res Rzeszów - opinie

Post autor: Rezig »

Ogromnie dziękuję za Wasze podpowiedzi! Na pewno sobie sprawdzę ich ofertę na stronie i może wybiorę się w przyszłym tygodniu do salonu zobaczyć co mają i na jazdę próbną. Liczę, szczególnie na dobrą ofertę Fiata :D
Awatar użytkownika
Marels
Posty: 249
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:14

Re: Salon Auto Res Rzeszów - opinie

Post autor: Marels »

Rezig pisze: ↑19 lut 2020, 11:37 Ogromnie dziękuję za Wasze podpowiedzi! Na pewno sobie sprawdzę ich ofertę na stronie i może wybiorę się w przyszłym tygodniu do salonu zobaczyć co mają i na jazdę próbną. Liczę, szczególnie na dobrą ofertę Fiata :D
Do usług ;) Jak masz jeszcze jakieś pytania, pisz śmiało. Jeśli nie to teraz my czekamy na twoją odpowiedź jak poszły poszukiwania i jakie auto wybrałeś.
Awatar użytkownika
DamianNor
Posty: 34
Rejestracja: 24 wrz 2019, 22:50

Re: Salon Auto Res Rzeszów - opinie

Post autor: DamianNor »

Dokładnie! Czekamy i mamy nadzieję, że będziecie zadowoleni z podjętej decyzji.
Awatar użytkownika
TodEk
Posty: 45
Rejestracja: 24 wrz 2019, 22:38

Re: Salon Auto Res Rzeszów - opinie

Post autor: TodEk »

My planujemy w firmie zakup jeszcze 3 busów do firmy i mamy nadzieje, że uda się to załatwić w Auto Res na dobrych warunkach. Widziałem na stronie, że maja Ducato i może jeszcze z rocznika 2018 będziemy mogli skorzystać. Zobaczymy, na pewno jak będzie po wszystkim dam Wam znać!
Awatar użytkownika
lagodna
Posty: 61
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:37

Re: Salon Auto Res Rzeszów - opinie

Post autor: lagodna »

Mam problem z samochodem dostawczym, zepsuł mi się i dlatego potrzebuję wsparcia. Proszę Was jedynie o wskazanie mi, gdzie wynajem busów kościan będzie najtańszy. Chodzi o to, że nie mam zbyt wielu funduszy na tę usługę, a kogoś potrzebuję, kto mi jednak przewiezie parę rzeczy. Fajnie, jakbyście coś więcej jednak powiedzieli.
Awatar użytkownika
smutek
Posty: 298
Rejestracja: 15 wrz 2019, 18:14

Re: Salon Auto Res Rzeszów - opinie

Post autor: smutek »

A myślałaś może o marce Chevrolet? Też mają bardzo fajne modele. Jeśli jesteś z Krakowa lub okolic, to odwiedź koniecznie http://autocenter.krakow.pl/ na pewno uda Ci się tam coś dla siebie znaleźć. Mój znajomy był i bardzo sobie chwalił przedstawione propozycje.
Awatar użytkownika
Mriolka
Posty: 70
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:18

Re: Salon Auto Res Rzeszów - opinie

Post autor: Mriolka »

Kupujecie samochód? Ja zamierzam zdecydować się na uzywane auto, może kilkuletnie będzie w sam raz opcją. Przy okazji oferta od http://www.amos.auto.pl także może was zainteresować. W tym miejscu znajdziecie polskiego producenta bagażników samochodowych, boksów na dach samochodu,
Awatar użytkownika
placzmalyplacz
Posty: 61
Rejestracja: 14 wrz 2019, 21:51

Re: Salon Auto Res Rzeszów - opinie

Post autor: placzmalyplacz »

Po dobre i sprawdzone auto ludzie często jeżdżą po całej Polsce, szukając auta premium z gwarancją i pewnym przebiegiem warto zajrzeć do małej miejscowości w Wielkopolsce http://autorawicki.pl/ to sprzedawca który oferuje gwarancję, pewny przebieg, sprawdza historię sprzedawanych aut kompleksowo i pomaga w załatwieniu finansowania. Często trafiają się tam niezłe motoryzacyjne kąski, warto tam zajrzeć i sprawdzić co mają aktualnie w ofercie.
ODPOWIEDZ