Płytki na podłodze w garażu

Samochody, przepisy, serwis, naprawy. Zapraszamy wszystkich fanów motoryzacji.
Adaś

Płytki na podłodze w garażu

Post autor: Adaś »

Ma ktoś z Was może płytki na podłodze w garażu? my póki co nie mamy zupełnie nic i wiadomo, czysty beton bardzo się brudzi i niestety nie ma opcji, żeby jakimkolwiek sposobem to później doczyścić. Dlatego zastanawiam się, czy kupić zwykłe ceramiczne płytki podłogowe znalazłem w sklepie Cerdesign, ze mają dział outlet. Może kupić je dość tanio.
krótek

Re: Płytki na podłodze w garażu

Post autor: krótek »

Wcześniej należało się zacząć cięciem betonu. Postanowiliśmy zgłosić się do https://www.diam-bet.pl/oferta/ciecie-betonu , dzięki którym uzyskanie tego patentu okazało się możliwe. W mgnieniu oka zrealizowali dla nas cięcie betonu, świetnie to wyszło! Jestem zadowolony z tej jakości.
magaś90

Re: Płytki na podłodze w garażu

Post autor: magaś90 »

Adaś pisze: ↑18 lut 2021, 22:54 Ma ktoś z Was może płytki na podłodze w garażu? my póki co nie mamy zupełnie nic i wiadomo, czysty beton bardzo się brudzi i niestety nie ma opcji, żeby jakimkolwiek sposobem to później doczyścić. Dlatego zastanawiam się, czy kupić zwykłe ceramiczne płytki podłogowe znalazłem w sklepie Cerdesign, ze mają dział outlet. Może kupić je dość tanio.
Ja mam i bardzo sobie cenię. Łatwo można utrzymać czystość - najważniejsze tylko, aby je dobrze zabezpieczyć - są specjalne preparaty,.
ODPOWIEDZ