Oryginalne części ze sklepu online

Samochody, przepisy, serwis, naprawy. Zapraszamy wszystkich fanów motoryzacji.
Awatar użytkownika
rose
Posty: 76
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:16

Oryginalne części ze sklepu online

Post autor: rose »

Witam,
Chciałam Wam polecić sklep motoryzacyjny, w którym zdarzyło mi się kilkukrotnie zamawiać części dla mojego mechanika. Tutaj ich strona: https://www.malexa.pl/ . Dodam, że to oryginalne produkty, z gwarancją. Kupowałam u nich świece zapłonowe i akumulator. Szybko doszły, a też podałam adres do mechanika ;)
Awatar użytkownika
mariglo
Posty: 6
Rejestracja: 25 mar 2020, 19:12

Re: Oryginalne części ze sklepu online

Post autor: mariglo »

ja cenię sobię firmę Unital. specjalizują się w ramkach do rejestracji, tablicach i produktach 3d doming
Awatar użytkownika
bigarro
Posty: 92
Rejestracja: 31 mar 2020, 13:32

Re: Oryginalne części ze sklepu online

Post autor: bigarro »

Zdarzają się sytuacje, w których postawienie na zamienniki jest rozsądniejszym pomysłem. Nie dość, że można sporo zaoszczędzić to jednocześnie jakość zdarza się dużo lepsza. Sytuacja tego typu spotkała mnie za sprawą hurtowni Bat Profi http://www.batprofi.pl/ . Zakupiony z ich oferty akumulator sprawuje się na medal, a mój samochód wrócił na drogę. Nie kosztowało mnie to sporo a ile na tym zyskałem!
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 59
Rejestracja: 30 wrz 2019, 16:40

Re: Oryginalne części ze sklepu online

Post autor: mleczko90 »

Batprofi polecam rowniez, działałem z nimi kiedys
__________________________
specjalistyczne głowice myjące
Awatar użytkownika
Tubbka
Posty: 18
Rejestracja: 06 kwie 2020, 10:10

Re: Oryginalne części ze sklepu online

Post autor: Tubbka »

Jeśli kupujesz używaną maszynę, musisz liczyć się z tym, że pewne części mogą być do wymiany. Polecam udać się do producenta części maszyn z tworzyw sztucznych www.dulawa.eu. Solidna firma z wieloletnią praktyką.
Awatar użytkownika
waza
Posty: 510
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:28

Re: Oryginalne części ze sklepu online

Post autor: waza »

A czy kojarzycie może taki sklep 2407.pl? Widziałam, że można tam zamówić najróżniejsze części samochodowe do różnych aut po naprawdę niskich cenach ;) Jeśli więc będziecie potrzebowali czegoś do Waszego samochodu, to polecam się tam rozejrzeć ;)
ODPOWIEDZ