Hulajnoga elektryczna dla nastolatka

Samochody, przepisy, serwis, naprawy. Zapraszamy wszystkich fanów motoryzacji.
Motuś

Hulajnoga elektryczna dla nastolatka

Post autor: Motuś »

Hulajnoga elektryczna dla nastolatka https://iamelectric.pl/produkt/hulajnog ... scooty-85/ Rozpocznij swoją podróż w nową erę mobilności w mieście z nową hulajnogą elektryczną Motus Scooty 8,5. Jego rewolucyjna konstrukcja i zaawansowane funkcje zostały zoptymalizowane specjalnie pod kątem potrzeb współczesnych kierowców. Zabierz więc skuter ze sobą wszędzie tam, gdzie się wybierasz.
Foreń

Re: Hulajnoga elektryczna dla nastolatka

Post autor: Foreń »

Co do samego wyboru dobrej jakości propozycji w zakresie hulajnogi elektrycznej to w mojej opinii zdecydowanie warto tutaj zwrócić uwagę na producenta Manta ponieważ można znaleźć u nich kilka fajnych propozycji, jak na przykład model MES1201H z niezłym zasięgiem, dobrą prędkością i jednocześnie można również w ich przypadku liczyć też na wygodę jazdy bo ma dodatkowe siedzisko.

wypadki samochodowe informacje
zośka

Re: Hulajnoga elektryczna dla nastolatka

Post autor: zośka »

nasz syn jest w wieku 6 lat dlatego też uważam, że tradycyjna hulajnoga z dwoma kółkami i do tego jeszcze elektryczna to niekoniecznie jest jeszcze wybór dla niego, gdyż może sobie nie poradzić na przykład z szybkością Czy utrzymaniem równowagi. Zastanawiam się czy hulajnogi dla dzieci trójkołowe nie będą przypadkiem lepszą opcją co o tym sądzicie
Awatar użytkownika
waza
Posty: 510
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:28

Re: Hulajnoga elektryczna dla nastolatka

Post autor: waza »

A jak sądzicie, ile powinna kosztować taka hulajnoga elektryczna używana? Chciałabym kupić bratu taką hulajnogę, jednak nowe są bardzo drogie. Jak na razie widziałam na przykład w serwisie ogłoszeniowym Pokato.pl takie hulajnogi elektryczne na sprzedaż. Jak sądzicie, opłaca się taką kupić?
magaś90

Re: Hulajnoga elektryczna dla nastolatka

Post autor: magaś90 »

waza pisze: ↑27 lip 2021, 11:28 A jak sądzicie, ile powinna kosztować taka hulajnoga elektryczna używana? Chciałabym kupić bratu taką hulajnogę, jednak nowe są bardzo drogie. Jak na razie widziałam na przykład w serwisie ogłoszeniowym Pokato.pl takie hulajnogi elektryczne na sprzedaż. Jak sądzicie, opłaca się taką kupić?
Nie mam pojęcia (pogoogluj), ale fajny prezent dla brata - na pewno bardzo się ucieszy - brawo!
Awatar użytkownika
zero
Posty: 260
Rejestracja: 10 wrz 2019, 23:40

Re: Hulajnoga elektryczna dla nastolatka

Post autor: zero »

Jeżeli poszukujecie prezentu dla swoich dzieci z okazji urodzin, to może taka wyczynowa hulajnoga idealnie sprawdziłaby się w tej roli? Nie ukrywam, że sama mam zamiar zamówić tego typu produkty dla moich brzdąców. Jestem ciekawa, co wy na ten temat uważacie czy faktycznie warto w to inwestować.
ODPOWIEDZ