Dobry serwis aso Fiata w Rzeszowie

Samochody, przepisy, serwis, naprawy. Zapraszamy wszystkich fanów motoryzacji.
Awatar użytkownika
TodEk
Posty: 45
Rejestracja: 24 wrz 2019, 22:38

Dobry serwis aso Fiata w Rzeszowie

Post autor: TodEk »

Jaki serwis samochodowy możecie polecić mi w Rzeszowie, jeśli chodzi o markę Fiata? Macie może dla mnie jakieś godne polecenia propozycje, czy też sami szukacie?
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Rezig
Posty: 105
Rejestracja: 24 wrz 2019, 22:43

Re: Dobry serwis aso Fiata w Rzeszowie

Post autor: Rezig »

Na pewno powinieneś również odwiedzić serwis Auto Res gdzie wykonują naprawy gwarancyjne jak i pogwarancyjne. Zapewniają wysoki poziom świadczonych usług, do tego można liczyć na dobre terminy i konkretne informacje o postępie prac oraz cenie która nagle na koniec nie ulega zmianie. Ja korzystam, więc tobie także polecam sprawdzić :)
Awatar użytkownika
DamianNor
Posty: 34
Rejestracja: 24 wrz 2019, 22:50

Re: Dobry serwis aso Fiata w Rzeszowie

Post autor: DamianNor »

No to tutaj trudno nie zgodzić się z poprzednikiem, ponieważ w przypadku sprawdzonych miejsc na które warto postawić w takich autach jak Fiat, Jeep, czy Hyundai to serwis Auto Res daje sobie świetnie radę i pozwala na spokojnie zająć się wszystkimi usterkami, tak aby po wyjeździe już długo cieszyć się wysokim standardem i spokojem jazdy.
Awatar użytkownika
Marels
Posty: 249
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:14

Re: Dobry serwis aso Fiata w Rzeszowie

Post autor: Marels »

Bardzo fajny temat, z chęcią też do nich zajrzę przy kolejnej naprawie Ducato może rzeczywiście lepiej będzie pozostać przy sprawdzonym aso.
Awatar użytkownika
TodEk
Posty: 45
Rejestracja: 24 wrz 2019, 22:38

Re: Dobry serwis aso Fiata w Rzeszowie

Post autor: TodEk »

Ogromne dzięki za podpowiedzi :) Mam nadzieję, że w takim razie że będą mi w stanie rzetelnie pomóc przy naprawach oraz klasycznych serwisach. Jak już kilka razy ich sprawdzę to postaram się dać Wam znać!
Awatar użytkownika
Rezig
Posty: 105
Rejestracja: 24 wrz 2019, 22:43

Re: Dobry serwis aso Fiata w Rzeszowie

Post autor: Rezig »

TodEk pisze: ↑08 lis 2019, 9:56 Ogromne dzięki za podpowiedzi :) Mam nadzieję, że w takim razie że będą mi w stanie rzetelnie pomóc przy naprawach oraz klasycznych serwisach. Jak już kilka razy ich sprawdzę to postaram się dać Wam znać!
Nie ma za co i jak jeszcze masz do nas jakieś pytania, bądź wątpliwości to pisz. Może uda nam się Ci skutecznie pomóc
Awatar użytkownika
DamianNor
Posty: 34
Rejestracja: 24 wrz 2019, 22:50

Re: Dobry serwis aso Fiata w Rzeszowie

Post autor: DamianNor »

Dokładnie i mam nadzieję, że jak już wszystko będzie zrobione to dasz nam znać czy jesteś zadowolony pod względem jakości wykonania, ale również zakresu cen i terminów. Pozdrawiam!!
Awatar użytkownika
Marels
Posty: 249
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:14

Re: Dobry serwis aso Fiata w Rzeszowie

Post autor: Marels »

Dołączam się do opinii poprzedników i oczywiście mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z jakości wykonywanych prac oraz zakresu cen. Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ