Czym jeździcie?

Samochody, przepisy, serwis, naprawy. Zapraszamy wszystkich fanów motoryzacji.
KryspinŻŻ

Czym jeździcie?

Post autor: KryspinŻŻ »

Ogólnie przyznam się szczerze, że z okazji faktu, że obecny rok bardzo fajnie mi się zbilansował w firmie zastanawiam się nad zainwestowaniem w nowe auto - znaczy używane, ale nowe dla mnie. I tutaj pytanie co myślicie o samochodzie VW CC ? Chodzi mi prawdopodobnie o silnik 2.0 TSI i tutaj pytanie. Samochód wygląda obłędnie, ale niestety, silniki TSI są dość słabo oceniane no więc tutaj pytanie czy macie z nimi jakieś doświadczenia i czy moglibyście się nimi podzielić?
Wiktoriański

Re: Czym jeździcie?

Post autor: Wiktoriański »

Mi marzy się motocykl Ducati Diavel. Aktualnie nie jeżdżę na żadnym, bo nie mam po prostu, ale wiem, że jak już uzbieram kasę to tylko na ten mój wymarzony. A Wy jakie motocykle macie ? Sezon już w pełni rozpoczęty? Trochę jeszcze chłodno, ale wiadomo że na motocyklu to nie przeszkadza ;)

zippo jack daniels allegro
Awatar użytkownika
lara
Posty: 164
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:32

Re: Czym jeździcie?

Post autor: lara »

Ja obecnie nie mam własnego samochodu. Jak pilnie potrzebuję się gdzieś dostać, czy nawet planuję dalszy wyjazd to korzystam z wypożyczalnia samochodów Katowice Rzadko podróżuję, więc nie opłaca mi się kupować samochody. Wynajęcie go wychodzi mnie korzystniej finansowo.
muśka1

Re: Czym jeździcie?

Post autor: muśka1 »

A czy znacie się chociaż trochę na samochodach? Uważam, że każdy właściciel auta powinien o nim co nie co wiedzieć. Na przykład kwestie takie jak wybór oleju do silnika. W artykule https://www.pomocdrogowa.walbrzych.pl/j ... o-silnika/ znajdziecie wszystkie informacje na ten temat.
Miłosz

Re: Czym jeździcie?

Post autor: Miłosz »

Ja bardzo często jeżdżę motorem. Znalazłam super stronę https://www.hondaplaza.pl/pl/motocykle.html znajdziecie tutaj mnóstwo wspaniałych nowych jak i używanych motorów marki Honda i to w atrakcyjnych cenach. Jest to sprawdzona firma oferują oni między innymi atrakcyjne formy finansowania i ubezpieczenia, atrakcyjne zniżki. sprzedaż wszystkich modeli marki Honda dostępnych na rynku polskim, oraz wiele innych ciekawych ofert. Sprawdźcie sami
magaś90

Re: Czym jeździcie?

Post autor: magaś90 »

Wiktoriański pisze: ↑05 maja 2021, 1:41 Mi marzy się motocykl Ducati Diavel. Aktualnie nie jeżdżę na żadnym, bo nie mam po prostu, ale wiem, że jak już uzbieram kasę to tylko na ten mój wymarzony. A Wy jakie motocykle macie ? Sezon już w pełni rozpoczęty? Trochę jeszcze chłodno, ale wiadomo że na motocyklu to nie przeszkadza ;)
Świetnie, to może być niezła przygoda pojeździć takim moto i poczuć wiatr we włosach :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
fafi
Posty: 26
Rejestracja: 30 lip 2020, 10:29

Re: Czym jeździcie?

Post autor: fafi »

Mój brat ma bzika na punkcie motorów, a zwłaszcza na punkcie ich naprawiania. Ostatnio znów coś kupił i już szuka odpowiednich części, żeby mógł zabrać się za naprawę.
Awatar użytkownika
kaktusowa
Posty: 151
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:17

Re: Czym jeździcie?

Post autor: kaktusowa »

Aktualnie nie mam samochodu ale nie martwi mnie to zbytnio bo wiem że w każdej chwili mogę wynająć samochód jeśli będzie mi potrzeby. Wystarczy wejść na tą stronę https://comfortcar.pl/wypozyczalnia-sam ... ebiechowo/ , zapoznać się z warunkami wynajmu i zarezerwować odpowiedni samochód, to jest bardzo proste
maximma1

Re: Czym jeździcie?

Post autor: maximma1 »

Sama się zastanawiam nad tym jaki samochód kupic. mogłabym nowy ale czy warto ? Używane auto mozna tak samo kupić dobrze utrzymane. Więc chyba nie warto przepłacać
Awatar użytkownika
Zembala
Posty: 80
Rejestracja: 25 lip 2019, 20:36

Re: Czym jeździcie?

Post autor: Zembala »

Podstawową sprawą jest to, że każdy kupuje taki samochód jaki mu się podoba, albo na jaki go stać. Ale zgodzę się z tobą że o pojazd trzeba odpowiednio dbać. Istotne jest generalne mycie samochodu dzięki takim zabiegom samochód nowy, ale również używany będzie dłużej lepiej się prezentował.
Gość

Re: Czym jeździcie?

Post autor: Gość »

Ja jeżdżę autem używanym z komisu, teraz wybieram dla niego jakie ubezpiecznie samochodu OC AC będzie najlepsze. Widziałem takie z niską składką i chyba to będzie najlepsze rozwiązanie, bez przepłacania.
Awatar użytkownika
zero
Posty: 260
Rejestracja: 10 wrz 2019, 23:40

Re: Czym jeździcie?

Post autor: zero »

Dopóki mój przyjaciel nie wspomniał o autoopony.com, nie zdawałem sobie sprawy, jak istotny jest dobór odpowiednich opon. Eksperci z tej firmy z pewnością pomogą ci wybrać odpowiednie opony do twojego samochodu. Co więcej, oferują również usługi warsztatowe, co moim zdaniem stanowi dodatkowy atut.
Gość

Re: Czym jeździcie?

Post autor: Gość »

Ja mam auto marki Audi i jest to dobry wybór bo jeździ mi się nim fajnie. A teraz zmieniam ubezpiecznie samochodu OC i nie wiem które mam wybrać, to tańsze czy z lepszymi warunkami?
ODPOWIEDZ